Łukasz Szewczyk31.03.2009 (16:26)1 komentarz

Teraz Rock w nowej formie

Kwietniowe wydanie miesięcznika Teraz Rock pojawi się w odświeżonej szacie graficznej i z nowym logo. Miesięcznik zmienia swój wygląd graficzny po raz pierwszy od 2003 roku
Nowa koncepcja layoutu wprowadza do gazety więcej przestrzeni i światła. Zastosowanie nowych elementów graficznych oraz nowy sposób składu tekstu uatrakcyjniają gazetę oraz sprawiają, że duże artykuły są podane w przejrzystszy sposób. Projekt graficzny przygotował nowy dyrektor artystyczny pisma Roman Tobjasz, który jest również twórcą nowego logo pisma.
Okładka kwietniowego numeru Teraz Roxk

Zmianie layoutu towarzyszy również zmiana papieru, na jakim pismo jest drukowane. Nowy papier to UPM Ultra 70g. Bez zmian pozostaje objętość podstawowa (116 stron) oraz nakład pisma (52 tys. egz.). Pojawienie się nowego wydania zostanie wsparte kampanią reklamową w radiu, internecie (radio Eska Rock, 4funTV, WP, Interia) oraz na outdorze. Magazyn ukaże się w sprzedaży 1 kwietnia 2009 roku.

Teraz Rock to magazyn dla fanów rocka, który zawiera informacje o bieżących wydarzeniach muzycznych, recenzje płyt, wydawnictw DVD i koncertów, wywiady z artystami. Cena pisma wynosi 9,90 zł. Pismo tworzą Wiesław Weiss (redaktor naczelny) oraz Wiesław Królikowski (z-ca red. naczelnego). Wydawcą magazynu jest Orange Media.
Teraz Rock

Komentarze (1 - 1 z 1)

Najlepsze pismo muzyczne w kraju :)
 0