Łukasz Szewczyk17.04.2009 (11:48)9 komentarzy

Cichopek i Rock poprowadzą show?

Mimo, że pierwsza edycja muzycznego programu "Fabryka gwiazd" nie okazała się wielkim hitem, stacja Polsat jesienią planuje drugą edycję programu. Według mediów, programowi ma pomóc Katarzyna Cichopek.
Telewizja Polsat  ma w planach - od połowy września 2009 roku - emisję drugiej serii rozrywkowego show - "Fabryka Gwiazd", który wyłania zdolnych wokalistów.
Według informacji Super Expressu, drugą edycję programu poprowadzi para – Maciej Rock (prowadził pierwszą edycję programu) oraz Katarzyna Cichopek (znana m.in. z prowadzenia programu "Jak oni śpiewają"). Zmiany mają pojawić się także w dotychczasowym jury programu. Media spekulują, że w jury może zasiąść Robert Kozyra, szef Radia Zet, znany z ciętego języka na temat gwiazd.

"Fabryka Gwiazd" to hiszpański program, który ma swoje odpowiedniki w ponad 50. krajach na świecie, teraz również w Polsce. Ma formułę reality show i programu typu "Idol". Widzowie przez cały tydzień obserwują mieszkańców domu, którzy przygotowują się do koncertów. Uczestników będzie oceniało jury, a widzowie po każdym koncercie eliminować będą jednego z nich.
Super Express

Komentarze (1 - 9 z 9)

Temu programowi chyba nic nie pomoże.
Jak porównuję z konkurencyjnym TVN'owskim You Can Dance, to widzę przepaść je dzielącą.
I wcale nie chodzi o to, że wszystko co Polsatu człowiek krytykuje, a jak TVNu to opiewa.
Według mnie lata świetności programów, gdzie "śpiewamy", już minęły, a z "Fabryką Gwiazd" Polsat niestety spóźnił się kilka lat - czyli gdy format ten startował na świecie m.in we Francji.
K l i n (usunięte konto #3093) 17.04.2009 (12:28:18)
 0  
Raczej nic z tego nie wyjdzie jeśli ta informacja wyszła od dziennikarzy z Superexpressu proponuje by razem z kolegami z Faku szukali pumy w Bytomiu i wieloryba we Wiśle.
 0  
Czy gdzieś się zdarzyło by Star Academy prowadził duet?
 0  
...wg mnie gdyby wystepowała tam doda kayah i ten z radia zet
...byłoby ciekawie
...bo ci starzy mnie irytowali
 0  
O NIE ZNOWU TA BEZA!!!!!!!
 0  
Spokojnie, beza pomoże programowi - skróci jego męki.
 0  
JA pierwsza edycja miała niska ogladalnosc to i drga bedzie taka sama albo i gorsza jesli to mozliwe:D
 0  
Ojjj, wymiotować mi się chcę na myśl o Fabryce Kup xDD
 0  
koham tvn i dlaetgo nie będe tego ogąldał.
 0