Łukasz Szewczyk21.04.2009 (14:10)13 komentarzy

TVP Sport w TP od maja?

Dobra informacja dla fanów sportu. Już w maju telewizyjna oferta Telekomunikacji Polskiej powinna zostać poszerzona o sportowy kanał telewizji publicznej - TVP Sport.
W poniedziałek, 4 maja 2009 roku, Telekomunikacja Polska  planuje wprowadzić do swojej telewizyjnej oferty sportowy kanał TVP Sport. Z nowego - obowiązującego od maja - wykazu programów telewizyjnych wynika, że kanał będzie dostępny w pakiecie M na pozycji 67.
Prawdopodobnie w maju kanał TVP Sprot dołączy także do oferty satelitarnej platformy Cyfra+ . Przypomnijmy, że kilka dni temu szef sportu TP zapowiadał włączenie kanału sportowego telewizji publicznej do tych dwóch platform - TP i Cyfra+.

Komentarze (1 - 10 z 13)

no to jednak troche puzniej dolonczy tvp sport do tp i cyfry plus niz to zapowiadal korzeniowski.dowiedzcie sie wkoncu kiedy UPC wkoncu dolonczy tvp sport ,znowy pewnie na koncu bedzie ta NAJWIEKSZA SIEC KABLOWA- W S T Y D
 0  
No do Cyfry+ miał już dawno dołączyć ;/
Więc ja wiem, że NIGDY już tam nie dołączy ;/
 0  
Trochę to niespójne...
W zestawieniu kanałów widnieje informacja: stan na 4 maja.
Nie jest to jednoznaczne że TVP Sport trafi do IPTV tepsy dopiero 4 maja..mozna jedynie wywnioskować że 4 maja będzie napewno dostępny. Włączyć go mogą wczesniej.
 0  
gdzie to dokladnie pisze bo jakos niemoge znalesc
 0  
Brawo, Cyfra+...
 0  
WSTYD UPC obiecywaliscie JUZ na olimpiade tvp sport chyba na samym KONCU zostaniecie.
 0  
Pozyjemy, zobaczymy...
 0  
Według media2.pl TVP Sport do Cyfry dołancza gdzies od roku i juz lada dzień i będzie ale widać, że wiekszość artykułow na tym "czymś" są wyssane z palca i nie maja nigdzie potwierdzenia - nie tylko o C+ i TVP Sport.
 0  
i znowu te znaki zapytania,raczej,moze ,byc moze,mozliwe itp....mloze tak wkoncu dowiedzcie sie dokladnie u samego zrodla i wtedy piszcie...
 0  
No fajnie ,UPC stać tylko na TRWAM i TWOJA TELEWIZJA ,przez cały rok istnienia UPC CYFROWEJ .tylko skakać z radości z tej oferty BARDZO JESTEM ZADOWOLONY z tej oferty. Jakby nie ta umowa z tymi dziadami do bym wywalił wielką DU........ na nich. WSTYD W........ W..........W.............W
 0