Łukasz Szewczyk28.04.2009 (11:09)4 komentarze

Filmy National Geographic Channel już w sieci

Od wtorku - 28 kwietnia 2009 roku - filmy i programy, które dotychczas można było oglądać tylko na antenie National Geographic Channel, są już dostępne o każdej porze, na życzenie w tvscreen.pl – internetowej platformie VoD (wideo na żądanie).
Dzięki dystrybucji dokumentów National Geographic Channel w sieci, widzowie i internauci otrzymują o wiele szerszy dostęp do filmów i programów nadawanych dotychczas tylko w linearnych kanałach telewizyjnych. Mają też możliwość oglądania ich w dogodnym dla siebie momencie, także wielokrotnie, zarówno bezpośrednio z serwera, jak i po pobraniu na komputer osobisty.
Specjalnie na potrzeby telewizyjnego kanału tematycznego na www.tvscreen.pl została utworzona dedykowana kategoria. Widzowie mogą wykupić 30-dniowy, nieograniczony dostęp do stale uzupełnianego, specjalnego pakietu, składającego się z kilkudziesięciu odcinków popularnych serii emitowanych dotychczas tylko na antenie National Geographic Channel.

Pakiet NGC, w którym znajduje się ponad 30 tytułów z pięciu specjalnie wybranych serii, dostępny jest w promocyjnej cenie 6,90 pln za 30 dni. Pakiet ten będzie stale uzupełniany o nowe odcinki i popularne serie.
tvscreen.pl

Komentarze (1 - 4 z 4)

Jakość obrazu poniżej krytyki
 0  
Zall
 0  
niestety jakościa te filmy nie grzeszą :/
 0  
Nie mogę narazie sprawdzić tego serwisu , jaka to jakość ? VHS ? Może to piracki serwis ? ;) Jaka jakość połaczenia jest wymagana kB/s ? Dziękuję za info :)
 0