Michał Rogowicz04.05.2009 (16:16)10 komentarzy

Zone Europa zmienia wizerunek

Zone Europa – kanał poświęcony dziełom kinematografii europejskiej i światowej – poinformował dziś, że od maja br. zmienia swój wizerunek antenowy w Polsce.
Obchodzący dziesięciolecie na polskim rynku kanał filmowy otrzyma nową oprawę graficzną oraz odświeżoną stronę internetową.
- Nowa oprawa antenowa oraz odmieniona, atrakcyjna strona Zone Europa to ukłon w stronę widzów, partnerów biznesowych oraz reklamodawców z okazji dziesięciolecia kanału na polskim rynku – powiedziała Jolanta Kasparek, dyrektor programowa Zone Europa.

Autorem nowej oprawy antenowej Zone Europa oraz nowej oprawy graficznej strony internetowej jest Studio Sendal.

W maju na antenie kanału zagoszczą obrazy m.in. Ingmara Bergmana (Twarzą w twarz), Istvana Szabo (Kropla słońca), Theodorosa Angelopoulosa (Pejzaż we mgle) oraz filmy: Mój przyjaciel zdrajca, Księżyc na śniegu i Królowie.
Zone Europe

Komentarze (1 - 10 z 10)

fajny jest kanał Zone Europa
 0  
Kanał Zone jak i wszystkie spod tego znaku to 1 wyjątkowa nuda.Kiedyś jak był program Le Cinema pojawiały się atrakcyjniejsze filmy.Jak do głosu przyszła Europa to 1 wielki niewypał.Taka sama nuda jak na innych zonach.Najgorszy kanał filmowy.Już Filmbox jest lepszy,choć to również nie to.
 0  
Zone Europa jest bardzo dobry dla tych, którzy mają już dość amerykańskich multipleksów i oczekują czegoś więcej od filmu niż tylko zajęcia na wolny czas.
 0  
Nie wspominając o fantastycznych komediach francuskich W ZoneEuropa... :)
 0  
Którego majowego dnia mogę się spodziewać zmiany wizerunku ZE?
 0  
Fajnie, czekam teraz na zmiany ;)
 0  
W każdy weekend znajduję coś ciekawego na Zone Europa. :)
 0  
Jakaś zorganizowana akcja miłośników Zone Europa. :D Fakt, ze program tej stacji odbiega od większości kanałów filmowych. Brakuje mi natomiast seriali (europejskich oczywiście). Strony internetowej do tej pory nie odwiedzałem, zmian wizerunkowych mogę nie dostrzec. Czekam więc na zmiany na antenie. :)
 0  
wizerunek wszyskoc kanalow zone jest kiepski. powinni nad tym popracowac. co do zawartosci to juz indywidualne preferencje
 0  
to prawda kanał zieje nudą gdyby jeszcze jak na nazwe przystało nadawali dobrą klasyke europejska to byłby dobry kanał nadaja tylko jakas ambitna szmire a tyle jest dobrych filmów jugosłowianskich jak WALTER BRONI SARAJEWA , SUTJESKA i inne czy kino niemieckie WINNETOU Rosyjskie IWAN WASILEWICZ ZMIENIA ZAWÓD , NIEZWYKŁE PRZYGODY WŁOCHÓW W ROSJI czy nawet komedie czeskie KELNER PŁACIC , DZIEWCZYNA NA MIOTLE i wiele innych a tak ten kanał to jedna wielka kupa klepiąca na okrągło to samo czyli gówno
 0