Łukasz Szewczyk07.05.2009 (13:08)35

W maju startuje Eska TV

Pod koniec maja 2009 roku na telewizyjnych ekranach zadebiutuje nowa telewizja muzyczna - Eska TV, która podobnie jak radiowa sieć Eska będzie profilowana jako "Hity na czasie".

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 35)

@loco.... jakiej muzy słuchasz? Bo jeśli rocka to chyba zapomniałeś że są jeszcze inne gatunki muzyczne... Jak Ci nie pasuje oferta Eski to siedź sobie dalej na tym EuroBirdzie i oglądaj co Ci się podoba... Mi akurat Eska pasuje, byle by nie zrobili z niej takiego ścierwa jak z vivy i mtv...
 0  
Słucham prawie każdej tylko nie to co pokazuje viva, mtv - sieczka lasująca mózg. Wszystko jest dla ludzi. Jeden słucha muzyki a inny badziewia. Niech sobie eska będzie ale jako fta a nie jako kolejny po vivie i mtv program który ma tworzyć trzon pakietu z muzyką za który trzeba płacić 16 zł. To tak jakby mówić o Mango24 że to kanał filmowy premium i płacić za jego oglądanie 10 zł/miesiąc.
 0  
News z d.....wyssany z imeili i telefonow do Eski Jasno wiadomo kanał będzie fta w dvbs tylko oficjalnie na liscie w N;/ a nie kodowane!! Proponuje @Autorowi arta rozmowe z Działem Marketingu Eski...
 0  
czy zawsze wpierw w n musza byc kanaly na wylacznosc,chyba pozostali niechca takiej tv???
 0  
1. Szkoda ze nie ESKA ROCK
2. Kodowac taki kanal? Po jaka cholere? Chca miec ogladalnosc na poziomie 500 osob? o_O
 0  
Eska Tv , viva , 4 fun tv to wszystko jedno i ten sam chłam !!! NON STOP te same wideoklipy !!! Mrozu srozu itd.. Zygać się chce.!!!
Ch... na to kładę na takie stacje
 0  
ZAWSZE TYLKO N SIĘ LICZY A N TO DNO I DO TEGO DROGIE!!!NIE MA JAK CYFRA+ I POLSAT CYFROWY SĄ OK! JAK BY ZROBILI FUZJĘ CYFRA+,POLSAT CYFROWY TO BY BYŁO PO N I DOBRZE ALE MOŻE W 20009 BĘDZIE FUZJA CYFRA+ I POLSAT CYFROWY??JESTEM ZA TĄ FUZJĄ!!!
 0  
N-ka jednak naprawdę chce być najlepsza pod względem oferty kanałów. Tylko patrzeć jak będzie zbierała coraz to więcej nowych abonentów...
 0  
A ja się cieszę z tego że nie będzie w C+, oraz FTA. I w takim przypadku podoba mi się Nka, uwalniają mnie od kaszany kodując ten kanał dla siebie :P
Przecież na eske (bynajmniej we Wrocławiu) cały czas leci dosłownie kilka zapętlonych utworów które co chwile przerywane są reklamami mebli czy czegoś innego. Jak dla mnie jest to najgorsze radio. Wolę zdecydowanie RMF Maxx.

Cyfro+ proszę cię o nowy porządny kanał muzyczny (MCM, Trace Tropical), tylko broń Boże od Eska TV.
 0  
Ale z tego co wcześniej podawali eskaTV miała być niekodowana, nagle piszą że tylko w N, a w rzeczywistości to się okaże pewnie jeszcze inaczej.
 0