Michał Rogowicz08.05.2009 (12:29)15 komentarzy

Twórcy "Rancza" stworzą kolejny hit?

Robert Brutter i Jerzy Niemczuk, scenarzyści, którzy stworzyli serial "Ranczo" pracują nad kolejną produkcją dla Telewizji Polskiej. Ma to być hit na miarę mieszkańców Wilkowyj.
- Podobnie jak Ranczo ma to być komedia, osadzona w polskiej rzeczywistości. W sposób lekki i komediowy traktować jednak będzie o współczesnej duchowości Polaków - powiedział Dziennikowi, Robert Brutter.
Nie ma jeszcze informacji na temat zakończenia prac nad nowym projektem. Jak dodaje Dziennik , Telewizja Polska  wiąże z tym projektem olbrzymie nadzieje na powtórzenie sukcesu "Rancza". Przypomnijmy, że tytuł opowiadający o przygodach mieszkańców Wilkowyj, w marcu był najchętniej oglądalnym serialem w Polsce.

Już wcześniej informowaliśmy, że Telewizja Polska pracuje nad produkcją, która ma pobić popularnością "Ranczo". Miał być to serial o nazwie "Blondynka", lecz w tej chwili nie wiadomo czy chodzi o ten sam tytuł.
Dziennik/własne

Komentarze (1 - 10 z 15)

Rancza nic będzie w stanie przebić, chociaż scenarzyści są przedni, więc może być niezły serial. Przy okazji prośba do media2.pl - napiszcie, że wbrew wcześniejszym zapewnieniom, 5 seria "Rancza" jednak powstanie (scenarzyści pracują już nad nowymi odcinkami). To chyba jeszcze lepsza wiadomość dla sympatyków najpopularniejszego obecnie serialu w Polsce.
 0  
Ranczo = pomyłka
 0  
kazik chyba ty jesteś jedna wielka pomyłka
Ranczo rządzi!
 0  
Takiego gniota jeszcze do tej pory nie było... No może "Złotopolscy" bo to ten sam poziom.
 0  
Ranczo jest najlepsze! Zamiast oglądać nowy serial to z chęcią zobaczył bym 5 sezon Wilkowyj.
 0  
Każdy oglada to co lubi, jeden powie że Ranczo to gniot, inny że Złotopolscy to kit, inny zarzuci głupote spędzania czasu ogladajac Nianie, albo Świat wg. Kiepskich. A ja pwiem że nie bez powodu ranczo tak zyskuje, bo po pierwsze każdy odnajduje sie w tym serialu, albo kazy marzy aby mieszkać sobie na wsi, po drugie jest to świetna bajka, którą polacy kupują z marszu i prawdą jest że serial niezdobyłby popularności na zachodzie, nie wyobrażam sobie Niemca ogladającego teki serial ale to jest właśnie Polska.
 0  
pewnie znów serial typu propaganda katolicka dla ciemnej masy
 0  
Ranczo może jest dobre dla mieszczuchów co nigdy na wsi nie byli, takim językiem to nawet mój dziadek nie mówi a co dopiero ludzie po 45. Tam wieś jest pokazana jakby sprzed 50 lat. Denerwujące to jest.
 0  
Jak dla mnie ten serial to wielka porażka. W ogóle tam nie ma nic realistycznego. Tak wygląda Polska? Troche wstyd...
 0  
Mi Ranczo podobało sie do 2 sezonu i kawałek 3...a pózniej przestałem ogladac
 0