Łukasz Szewczyk11.05.2009 (7:45)4 komentarze

Tańsze HBO Digital w Cyfrze+

Okazuje się, że wakacyjna zmiana cennika satelitarnej platformy Cyfra+, drugiej w Polsce pod względem liczby użytkowników, to nie tylko podwyżki. Obniżona zostanie cena usługi VOD - HBO Digital.
Od lipca 2009 roku, wraz z wejściem w życie nowego cennika platformy Cyfra+ , z 15 zł do 12 zł na stałe zostanie obniżona opłata miesięczna za usługę HBO Digital. Do tej pory usługa ta w cenie 12 zł oferowana była jedynie w ramach promocji (trwającej od początku 2009 roku). Usługa dostępna dla abonentów Cyfry+ posiadających opcję HBO oraz dekoder PVR HD.
HBO Digital  to serwis z programami na życzenie, bazujący na bibliotece filmów, dokumentów, seriali i produkcji rozrywkowych HBO. Dzięki nowej usłudze abonenci mogą wybierać, co w danej chwili chcą oglądać, mogą również wielokrotnie powracać do danego programu. W ostatnim czasie w ofercie zaczęły pojawiać się także filmy HD.

Przypomnijmy, że wraz z wejściem w życie nowego cennika drożeją ceny pakietów abonamentowych Cyfry+ oraz pakietów premium (HBO i Canal+).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Wiekszego badziewia niz to HBO Digital to nie widzialem. Mialem usluge 5 miesiecy i NIGDY, ale to NIGDY nie bylo tak, abym mial sciagniete na PVR wszystkie dostepne pozycje. Dziadostwo.
 0  
a vod w n to kolejne badzewie dwie kolekcje.mi sie wydaje z ehbo digital jest juz lepsza kolekcja z flmami.
 0  
HBO Digital to usluga bezsensowna.

Placic za powtorki filmow / seriali z HBO. Placic za jakosc SD gdy na HBO HD zdarza sie filmy HD - filozofia uslugi kuriozalna i to jeszcze przez satelite (w kablu wiekszy sens)!
 0  
w N jest tylko jeden odgrzewany VOD - PictureBox. nScreen i Premiery to najnowsze filmy i seriale a HBO Digital to płacenie za coś podwójnie, bo leci to wczesnie na kanałach HBO co mozna sobie samemu nagrać. Obserwator, jesteś pracownikiem Cyfry? eNka ma ponadto tańsze 4xHBO=25, Polsat 20+6=26(3xHBOSD+HBOHD), cyfra 30+5+12=47(3xHBO+HBOHD+HBODIGITAL)
 0