Łukasz Szewczyk17.05.2009 (22:10)13 komentarzy

Kryształowa kula dla pogodynki TVN

W niedzielę (17 maja 2009 roku) zakończyła się dziewiąta edycja popularnego programu telewizji TVN - "Taniec z gwiazdami". Program wygrała najmłodsza prezenterka TVN Meteo - Dorota Gardias.
Taniec z Gwiazdami
O kryształową kulę programu "Taniec z gwiazdami" w finałowym odcinku walczyły dwie pary - Dorota Gardias-Skóra i Andrej Mosejcuk oraz Bartek Kasprzykowski i Blanka Winiarska. Pary zatańczyły po trzy tańce.
Decyzja o tym kto wygra program była w rękach widzów, bo jurorzy wszystkim parom przyznali tę samą ilość punktów (po 40 za taniec). Widzowie w SMS-owym głosowaniu zdecydowali, że program wygrywa Dorota Gardias-Skóra i Andrej Mosejcuk.
Dorota Gardias-Skóra i Andrej Mosejcuk (fot. Media2.pl)

Przypomnijmy, że poprzednie edycje programu “Taniec z gwiazdami” wygrały pary: Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (VIII edycja), Magdalena Walach i Cezary Olszewski (VII edycja), Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (VI edycja), Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak (V edycja), Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (IV edycja), Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (III edycja), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (II edycja), Olivier Janiak i Kamila Kajak (I edycja).

Komentarze (1 - 10 z 13)

Do 10 edycji Kasie Janus dawać i resztę panienek z teleaudio!
Ta z Polsatu co rano prowadzi też może być.
 0  
nie znam
 0  
kolejna panienka z TVN wygrala ten nedzny teleturniej... to wszytsko jest ustawiane, Kinga Rusin tez tanczyc nie umiala a wygrala
 0  
no to awansowała z pogodynki na kretynkę
 0  
a kto mial wygrac? w tvnie wgrywają zawsze pogodynki :)
 0  
byc gwiazda gwiazda! ludzi fantazja!

wciaz czekam na "Rozaniec z gwiazdami"! To moze byc HIT!
 0  
Po pierwsze każdy program powinien mieć określony limit edycji. Bo każdy program z czasem staje nudny jak flaki z olejem.
 0  
Jarek Kuźniar miał być jej kierowcą :>
 0  
zasłuzyła!! Brawo :) Gratuluję Porsche
 0  
Tańczy naprawdę ładnie!Zasłużyła na zwycięstwo!Gratuluję serdecznie!!!
PS.Bandetto,nie trzeba we wszystkim doszukiwać się podstępu i kłamstwa, w poprzedzniej edycji pogodynka TVN Cegielska odpadła w pierwszym odcinku :p
 0