Beata Ratuszniak27.05.2009 (13:44)1 komentarz

Pierwszy sukces serwisu SiePomaga.pl

W ciągu zaledwie kilku dni udało się zebrać przez SiePomaga.pl 4 tysiące złotych na wyjazd nad morze dla dwóch ciężko chorych dzieciaków.
W ciągu miesiąca ponad pół tysiąca osób wsparło potrzebujących kwotą ponad 8 tysięcy złotych. Internauci pomagają także poprzez rozsyłanie zaproszeń do poparcia celów oraz klikają na banery charytatywne.
- Polacy wiele razy już udowodnili, że potrafią pomagać i nie inaczej jest tym razem. Mogę się założyć, że do końca roku tworząca się Armia Pomagaczy zgromadzi 100 tysięcy osób – mówi Patryk Urban, pomysłodawca serwisu.

SiePomaga.pl to pierwsza w Polsce internetowa platforma pomagania, która służy do szybkiego i skutecznego wspierania potrzebujących. Serwis łączy sprawdzone, aktywnie działające organizacje pozarządowe z użytkownikami, chcącymi wspierać szczytne cele, realizowane przez te organizacje.

W profilu każdego użytkownika zapisywana jest historia pomagania. Wpłat dokonywać można w sposób publiczny lub z zachowaniem pełnej anonimowości. Siepomaga.pl nie pośredniczy finansowo w przekazywaniu wpłat, a co za tym idzie nie pobiera żadnych prowizji - ani od wpłacających, ani od organizacji otrzymującej wpłaty. Każda organizacja samodzielnie integruje swój profil ze systemem płatności.

Obecnie trwa duża zbiórka na wózek rehabilitacyjny dla ciężko chorego Mateusza. Wystarczy, że kilka tysięcy osób wpłaci drobną kwotę, a malec będzie mógł spędzać czas na świeżym powietrzu.

Komentarze (1 - 1 z 1)

"SiePomga.pl to pierwsza w Polsce internetowa platforma pomagania, która służy do szybkiego i skutecznego wspierania potrzebujących."

Dobrze by było poprawić adres. Prawidłowy to siepomaga.pl
 0