Łukasz Szewczyk10.06.2009 (10:02)127

Disney XD po wakacjach

Kilka tygodni temu The Walt Disney Company poinformował, że kanał Jetix w Polsce zostanie zmieniony na Disney XD, który będzie kierował swój program głównie do chłopców w wieku od 6 do 14 lat. Zmiana marki nastąpi dopiero po wakacjach.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 127)

Marcin ja chyba wiem co sie stanie z jetix play też zmienii nazwę na Disney XD Play
 0  
Mądrzej by było zastąpić Jetix Play po prostu kanałem DC, chociażby w UPC. A tam gdzie jest - zaoferować zniżki lub coś w tym stylu.
 0  
to jest według mnie dobra decyzja.Przecież kanał jetix tracił na giełdzie czyli miał 0,79 %.Jestem zadowolony bo nie będzie powtórek h2o.wojownicze żólwie ninja,superman,pokemon i Jimmy cool.Walt Disney jest cool.
 0  
kamil gadasz pierdoły jetix play jesili zmieni nazwe to na playhouse disney
 0  
Bartek nie wiadomo co się z tym stanie
 0  
Jest szansa że wrócą DiGimony
 0  
Właśnie co do Digimonów i inny anime.Przez to,że Jetix znienia się w Disney XD polscy producenci udostepniają nam kanał ANIMAX. Zatępuje to Jestix a anime czyli Pokemon,Naruto,Digimon(były kiedyś)
 0  
hehehehehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeehehehehehheheheheheheheehhehehehe
 0  
disnep XD bęndzie po wakacjach i tojest chore dlatego nie radze czekac a Disnep to jest chore więc ide do WC...zal.....Kilka tygodni temu The Walt Disney Company poinformował, że kanał Jetix w Polsce zostanie zmieniony na Disney XD, który będzie kierował swój program głównie do chłopców w wieku od 6 do 14 lat. Zmiana marki nastąpi dopiero po wakacjach.
 0  
Słyszałem że na disney xd mają lecieć bajki które leciały kiedyś na jetix czyli spider-men, x men itd i które lecą na jetix play oraz te które lecą na disney channel i te które leciały kiedyś na disney channel i jeszcze jakieś ich nowe bajki. Więc będzie super a jak nie wierzycie to sami wpiście w wikipedii disney xd i wam bajki wyskoczą.
Ale też się zastanawiam co będzie z jetix play i disney channel i doszłem do wniosku że jetix play i disney channel się połączą i będzie nazwa Disney Fox Kids Play albo jakoś inaczej. I poprostu będą jakieś bajki tam leciały może klub przyjaciół myszki miki o takie tam a ze strony jetixksa to może właśnie niewiem:(.
 0