Michał Rogowicz22.06.2009 (9:56)276 komentarzy

"Nowy dzień z Polsat News" w Polsacie

Polsat od 22 czerwca będzie emitować od poniedziałku do piątku w godzinach 6-7 rano nowy program informacyjny - "Nowy dzień z Polsat News".
Gospodarzami poranka będą na zmianę: Katarzyna Zdanowicz, Marek Kacprzak i Robert Bernatowicz. Pasmo będzie miało bardziej dynamiczny i lżejszy charakter i oprócz stałych elementów, takich jak newsy z kraju i ze świata, przegląd prasy, prognoza pogody, informacje sportowe będzie zawierać nowatorski projekt „Kamera opinii”. Informacje ze świata showbiznesu, prezentowane będą przez ekipę programu „Się kręci”. Kolejnym nowym elementem będzie przegląd informacji z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych.
W czasie „Nowego Dnia” widzowie będą mogli kontaktować się bezpośrednio z prowadzącymi, wysyłając maile na adres [email protected] lub za pomocą sms-ów. Najciekawsze pytania, spostrzeżenia czy opinie prowadzący będzie na bieżąco przedstawiał na antenie.
Polsat

Komentarze (1 - 10 z 276)

To prawda, mojego maila dziś przeczytali.

Świetny program :)
 1  
POLSAT NEWS PNIE SIĘ W GORE, A TVN24 W DOL, BO WPOMPOWUJA KASE W N-BANKRUTA
 0  
mogli by czas nadawania tego programu wydłużyć
 0  
Ty debilu HIT FM powtarzasz się jak stare zepsute radio. n bankrut, n bankrut, tak w kółko weź już skończ z tym i te kretyńskie opinie zachowaj dla siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 1  
Co nie zmieni stanu rzeczy, że "n" jest bankrutem.
 0  
wow widać sami audytorzy n-ki tu siedzą:D znawcy z Koziej Wólki:D dzieci.... nic nie wiecie...ale piszcie piszcie...zawsze to rozwija zdolności pisania :D
 0  
Brawo dla Polsatu. Mimo kilku drobnych wpadek program wyszedł świetnie. TVN 24 (przynajmniej w mojej opinii) się chowa.
 0  
Poranek super. Powinno być jeszcze więcej Mileny Rostkowskiej. Jest boska.
 0  
niestety nie mam możliwości odbioru tej stacji informacyjnej - jestem AB platformy C+ - dlatego ciężko cokolwiek mi powiedzieć n/t tego kanału tv. Czy cos tracę ? nie mam pewności , ale raczej TVN24 w zupełności wystarcza. Polsat News jak widać nie chce być dostępny dla szerszej widowni...
 1  
quest
Zamów sobie Cyfrowy Polsat i weź co najmniej pakiet Mini max za 19,90 zł, tam oprócz wszystkich polskich, podstawowych kanałów znajdziesz właśnie Polsat News i dużo więcej.
 1