Łukasz Szewczyk15.07.2009 (19:38)12 komentarzy

Nowy prezes Superstacji

Adam Stefanik został nowym prezesem informacyjno-rozrywkowego kanału telewizyjnego Superstacja. To kolejny krok, który ma poprawić ofertę i umocnić pozycję Superstacji na rynku.
15 lipca Walne Zgromadzenie Wspólników Superstacji powołało Adama Stefanika na stanowisko prezesa zarządu. Stefanik współpracuje z Superstacją od początku kwietnia 2009 roku. Opracował i wdrożył nową ramówkę oraz dokonał licznych zmian organizacyjnych.
Decyzja o powołaniu Adama Stefanika na stanowisko prezesa jest zapowiedzią dalszych zmian mających na celu uatrakcyjnienie programu, a tym samym wzmocnienie pozycji stacji wśród kanałów tematycznych działających na polskim rynku telewizyjnym.

Stefanik jest ekspertem rynku mediów, posiadającym bogate doświadczenie zarówno w pracy dziennikarskiej, jak i w dziedzinie zarządzania mediami. Z telewizją jest związany od 1990 roku. Od blisko 10 lat jest Dyrektorem Programowym TV4 i nadal będzie pełnił tę funkcję.

Superstacja  to telewizja informacyjno-rozrywkowa adresowana do osób aktywnych, ciekawych świata, szukających aktualnych informacji, publicystyki a także rozrywki. Kanał dociera do ponad 6 milionów gospodarstw domowych. W czerwcu Superstację oglądało ponad 13,2 tys. widzów (wzrost o ok. 1,5 tys widzów w porównaniu z majem).
Superstacja

Komentarze (1 - 10 z 12)

słaba stacja tak powinna sie nazywac bo co tam jest super chyba grafika HAHAHAHA
 0  
Ja jestem rozczarowany superstacją. Chcieli być telewizyjnym tabloidem a teraz się z tego wycofują. Niech robią wpadki na siłę :p
 0  
nawet grafika lipna...
 0  
BARDZO DOBRA STACJA, PROGRAMY NA LUZIE I SĄ PROWADZONE NIE SZTUCZNIE JAK TVN 24. POLECAM!
 1  
Lepsza od TVN24, ktore potrafi 90% info miec z sejmu i pierd*** o tym caly dzien. Bez kitu, rzygac sie chce.

SUPERSTACJA nie jest perfekcyjna, ale milej sie oglada od TVN-sejm24
 0  
do perfekcji jej daleko ale bije na łeb polsat news.poprawiają się z dnia na dzień ale czasem mają dni samych technicznych wpadek.co się tyczy merytoryki to maja ciekawych i innych gości niż tvn 24 oraz dobre pasmo tea time.no i oczywiście gilotyna bije wszystkie programy o tej tematyce na głowe.
 0  
to jeszcze istnieje ta telewizja dla PGR-owców ?!?! myślałem że już padła...
 1  
heheh widzę zapłacili chyba kilku menelom z dworca PKP, żeby pisali płatne komenty wychwalające tą TV :DDD bo chyba nie możliwe żeby komuś poza mieszkańcami PGR mogło się coś takiego podobać, a z kolei mieszkańcy PGR nie mają internetu, więc tutaj to muszą być płatne pochwały dla tego śmietnika jakim jest superstacja
 0  
luv ty wiesz najlepiej, jako mieszkaniec PGR-u :)
 0  
panie super stefanik czy pan nie rozumie że za często pokazujecie tych pisowców że robicie cały czas im reklamę ludzie jak to oglądają są przekonani i nie wierzą wam bo za często pokazujecie prezydenta premiera i to będzie działało odwrotnie -na korzyść pisu ludziom się tak utrwali że idąc na wybory będą głosować na pis bo im tak się w głowach utrwali że nie będą mieli innej opcji - czy pan nie miał psychlogji w szkole powinien pan wiedzieć jak to działa w dugą stronę.
 2