Łukasz Szewczyk25.07.2009 (13:25)7 komentarzy

TV Puls uruchomi e-telewizję

Telewizja Puls od dawna zapowiada stworzenie nowych kanałów tematycznych (także nadawanych w HD), ale wiele wskazuje na to, że wcześniej - bo już jesienią - ruszy nowy projekt telewizyjny w Internecie.
Jesienią ma ruszyć społecznościowy portal internetowy TV Puls oraz internetowa telewizja o charakterze religijnym - dowiedziała się Rzeczpospolita. Nad większym zaangażowaniem w Internet pracuje właśnie TV Puls .
Wczoraj media informowały, że TV Puls chce wykreślenia ze swojej koncesji obowiązku nadawania programów o charakterze religijnym, które mają zostać przeniesione do Internetu. Co dla nadawcy może okazać się tańszym rozwiązaniem.

Nowy portal ma zrzeszać ludzi zainteresowanych tematyką religijną. Dzięki internetowej telewizji będą mogli oni korzystać z bogatej biblioteki materiałów religijnych, m.in. Telewizji Watykańskiej.
Rzeczpospolita

Komentarze (1 - 7 z 7)

Pomysł ciekawy... tylko jaki procent osób w wieku podeszłym będzie umiało się tym posługiwać?
 0  
gucio- a dlaczego w podeszłym , ja na przykład jestem nastolatkiem i też jestem zainteresowany tego typu telewizjami
 0  
Nie miałem na myśli, że tylko starsze osoby oglądają kanały o tematyce religijnej. Faktem jest jednak, że to spora część odbiorców.
 0  
Kolejna żenada ze strony Dariusza Dąbskiego.
 0  
bym chciał żeby każdy kanał TV, tak jak TVN czy Polsat, można było oglądać w internecie, nawet za jakis drobny abonament np. 5zł miesiecznie
 0  
@ adam.l
To raczej tvn/polsat ci powinien płacić a nie ty im, za tą papkę reklam i dziadostwa... ;)
 0  
programy, wiadomosci i seriale polsatu (a takze tv4, polsat play, polsat cafe) mozna oglądać za free i bez przerywania reklamami i w czasie jakim sie chce (cos ala VoD). Wystarczy ściągnąć darmowy program ipla na komputer i juz masz darmowe programy na życzenie ze 'stajni' tv polsat. za programy TVN trzeba placic. to jest faktycznie ból. za darmo robią w internecie tylko transmisję programów takich jak CNBC BIZNES czy TV RELIGIA i nic wiecej. za każda inna produkcję TVN każe sobie sporo placic :-(
 0