Beata Ratuszniak27.07.2009 (10:16)27 komentarzy

Sprawdź, do którego operatora należy numer

Pod adresem www.wjakiejsieci.pl został uruchomiony serwis, w którym można sprawdzić, do którego operatora należy dany numer telefonu komórkowego. Serwis ma ułatwić identyfikację sieci po zmianie operatora.
Coraz więcej osób decyduje się na przeniesienie numeru telefonu do innego operatora komórkowego. Rodzi to jednak pewne problemy - przyzwyczajeni do stałej numeracji, często nie rozróżniamy, czy np. numer rozpoczynający się na 606 to jeszcze Era, czy już np. Plus. W celu sprawdzenia, do którego operatora należy wybrany numer telefonu, powstał serwis www.wjakiejsieci.pl, należący do grupy CTI Internet.
W serwisie można szybko sprawdzić, kto jest operatorem wybranego numeru komórkowego. Jest także możliwość pobrania na komputer specjalnej aplikacji, która działa w podobny sposób.

"Stawki za rozmowy, SMSy oraz MMSy w sieci i poza nią różnią się wśród poszczególnych operatorów. Jak więc bez znajomości operatora określić ile zapłacimy za połączenie telefoniczne?" - piszą na stronie twórcy.

W serwisie znajdziemy również informacje, jak przenieść numer do innej sieci a także spis numerów kierunkowych.

Komentarze (1 - 10 z 27)

czyli mam rozumieć że jak ktoś był w ERZE i przeniósł numer do PLUSA to wyświetli mi że to Plus ?
 0  
Troche te serwisy sa do kitu - bo nie pokazuja prawdy- np +48 783 399 000: nalezy do mbank mobile a wszystkie tego typu strony mowia ze to Plus , czy sa jakies serwisy co pokazuja operatorow wirtualnych dokladnie a nie czesto pokazuja operatora macierzystego z ktorego korzysta wirtualny ?
 2  
Włączyłem tą stronę, wpisałem mój numer telefon (plus) i otrzymałem następujący wynik --> brak danych
Wpisałem numer kumpla (orange) --> brak danych

Coś tam chyba jeszcze nie działa...
 0  
Beznadziejny serwis wpisałem wszystkie swoje numery przeniesione i do wszystkich wyświetliło brak danych
 0  
Operator: brak danych
Operator: brak danych
Operator: brak danych
Operator: brak danych
Operator: brak danych
Operator: brak danych

nic nie działa na tej stronie
 0  
ja testowałem i tak: plus - pokazuje "plus", zmieniony numer z heyah do play fresh - pisze mi "P4" (czyli też dobrze), wpisałem numer GaduAir - i tu niestety program zawiódł - pisze "brak danych"
 0  
raz działa, raz nie działa, jak już pokazał to było wszystko ok. Dwa numery z ery, jeden z plusa i jeden przeniesiony z Play do ery również pokazał jako era. A za chwilę znowu brak danych.
 0  
Ja sprawdzałam swój numer który przeniosłam z orange do play i pokazał prawidłowo
 0  
dziala bez zarzutow. program exe rowniez ! :)
jak to mawiaja zlosliwosc rzeczy martwych.
 0  
na mgsm . pl też można sprawdzić i zgadza się. Znajduje kazdy numer.
 0