Łukasz Szewczyk27.07.2009 (20:16)17 komentarzy

Wirtualne studio w TVN

Jesienią duże zmiany czekają jeden z popularniejszych magazynów interwencyjnych w Polsce, telewizyjnego programu TVN "Uwaga", który będzie nadawany z wirtualnego studia.
Interwencyjny magazyn telewizji TVN  "Uwaga" od września 2009 roku będzie emitowany z wirtualnego studia TVN24  - dowiedział się Presserwis. Obecnie studio wykorzystywane jest m.in. w takich programach TVN24 jak "Skaner polityczny" czy "Prosto z Polski".
Pełne możliwości wirtualnego studia telewizji TVN24 widzowie mogli poznać podczas wieczoru wyborczego przy okazji ostatnich wyborów do europarlamentu. Po raz pierwszy w polskiej telewizji zaprezentowano videoportację.


Przypomnijmy, że program "Uwaga" nadawany jest codziennie po "Faktach" telewizji TVN. Dziennikarze programu poruszają kontrowersyjne tematy, poruszające historie, a także problemy życia codziennego. Stałym punktem programy są niedzielne "Kulisy sławy" przedstawiające sylwetki znanych Polaków.
Presserwis

Komentarze (1 - 10 z 17)

pfff Polsat juz od dawna interwencję emituje z wirtualnego studia
 0  
zgadzam sie z Kamilem..Polsat od dawna nadaje w wirtualnym studi i sie tym nie chwali
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 27 lipca 2009 o 20:56:33 przez Gustav).
 0  
Wirtualne studia w polskim wydaniu są po prostu straszne (patrz: Skaner na tvn24, czy Interwencja Polsatu).
 0  
cala ta telewizja " informacyjna" jest straszna....
 0  
uwaga nie jest emitowana tuż po Faktach. Ale 20 minut później. Które zajmuje króciutki sport i pogoda oraz masa reklam.
 0  
Zgadzam się z Kamilem. A gdzie widz wymagający?
 0  
TVn nie ma sie czym chwalić
 0  
Z tymi witrualnymi studiami to radze uwazac! "Teraz My" jest przykladem, ze wirtualne studio moze "zabic" klimat programu - bez publicznosci atmosfera w Teraz My siadla i jest kiepsko. Nie wszystko komputery zalatwia!
 0  
Teraz My nie jest nadawany ze studia wirtualnego.

Ze studiami wirtualnymi bywa różnie - np. nie spodziewałem się, że Prosto z Polski jest emitowane ze studia wirtualnego. W porównaniu ze Skanerem czy wieczorem wyborczym widać sporą różnicę w tej kwestii.
 0  
Kolejny program będzie nadawany ze studia TVN 24 ale w TVN 24 go nie będzie typowe dla tej stacji chociaż kto wie może wywala i tak nikomu nie potrzebny bo beznadziejny sport.
 0