Łukasz Szewczyk30.07.2009 (13:43)8 komentarzy

HBO Digital wkracza do kabla

HBO Digital, czyli serwis programów telewizyjnych na życzenie (VOD) z oferty filmowego kanału HBO Polska, który do tej pory dostępny był w ofercie satelitarnej platformy Cyfra+, wkracza do sieci kablowych.
HBO Digital  to serwis z programami na życzenie, bazujący na bibliotece filmów, dokumentów, seriali i produkcji rozrywkowych HBO . Dzięki nowej usłudze abonenci mogą wybierać, co w danej chwili chcą oglądać, mogą również wielokrotnie powracać do danego programu.
Serwis HBO Digital powiększył ofertę VOD Kablówka trzeciej generacji Jambox  dostępnej m.in. na Śląsku w Łodzi, Gdańsku, Gdyni oraz w innych miastach Polski. Do tej pory serwis HBO Digital dostępny był jedynie w ofercie satelitarnej platformy telewizji cyfrowej Cyfra+ .

HBO Digital w sieci Jambox dostępny jest w cenie 13,99 zł miesięcznie dla tych abonentów, którzy posiadają wykupiony abonament na pakiet HBO. W tej chwili u operatora trwa promocja na HBO. Podpisując umowę na 12 miesięcy przez dwa pierwsze miesiące dostęp do HBO jest bezpłatny, po tym terminie cena abonamentu wynosi 19,90 zł.

Dodatkowo do końca wakacji trwa promocja na usługę Multiroom w sieci Jambox w ramach której klienci płaci abonament: 9.90 zł przez pół roku (w przypadku zakupu dekodera przez klienta na własność za 299 zł) lub 19.90 zł przez dwa lata (w przypadku wynajmu dekodera).

Komentarze (1 - 8 z 8)

chętnie obejrze jakiś filmik HD na moim 42" ldcku :) a hbo ma zawsze nowosci :)
 0  
Przestrzegam tych , którzy jeszcze nie mają HBO , nie bierzcie tego szajsu ,
10 filmów jest w kółko powtarzanych , tak że znam ich tytuły na pamięć .
HBO mam od dwóch lat , a obejrzałem może 15/20 filmów ( dosłownie ) i żałuję , że podpisałem umowę na tą szmirę .
Dla chętnych poradzę ,,,,, proszę , poczytajcie repertuar HBO , HBO2 , HBO Comedy , chociaż z dwóch tygodni , a sami zobaczycie , że zmieniają się tyko godziny emisji , a tytuły wciąż takie same ,,,,, Kicz , Kicz i jeszcze raz Kicz !!!.
 0  
Piesss, przecież na tym polegają kanały premium. Jest premiera muszą być i powtórki by widz w dogodnym dla siebie terminie obejrzał dany film. W tym względzie HBO nie jest wyjątkiem. Spójrz na ramówkę Canal+. To samo będzie na przyszłych nFilmach.
 0  
@ orlean.


Żebyś się nie zawiódł na obrazie HBO na swoim lcd. HBO HD to jest tylko z nazwy . Nowości to są raz na miesiąc , a te filmy to na Polonię 1 nawet się nie nadają , są puste , bez treści , odrzuty z produkcji .
 0  
@Piessss - bzdury piszesz i nie ma co z tobą dyskutować; amen
 0  
ty piessss .....w dupie byleś gówno widzialeś... a hbo tylko znasz z opowiesci pewnie tych co go nie mają...
ps. hbo mam od 1998 powstania Wizji TV ...zgodze sie,że sa powtórki ale to najlepszy kanał premium pod względem filmu..
poza tym to
Buda psssssieeee
 0  
Piessss ma troche racji. Od prawie roku nie mam polsatu bo przeszedlem do cyfry, a program HBO mam w pracy dostepny i... to co widzialem jako abonent polsatu na HBO nadal jest powtarzane w kolko bo czasem ten program wlaczam
 0  
Bo na tym właśnie polega kanał filmowy.
Film kupuje się z roczną licencją na emisje, więc nie widze tu nic dziwnego.
 0