Michał Rogowicz13.08.2009 (10:56)164

Markus Tellenbach nowym prezesem TVN

Grupa TVN ogłosiła dzisiaj powołanie Zarządu Grupy TVN oraz wybór Markusa Tellenbacha na prezesa firmy. Tym samym zastąpi on Piotra Waltera, który od jesieni będzie pełnił funkcję wiceprezesa. Nowy zarząd rozpocznie pracę 1 września 2009 roku.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 164)

super nazwa Sky N
 0  
Walter senior zbudował dobrze prosperującą firmę jaką była grupa TVN kiedy on nią rządził. Oddał władze synalkowi i ten prawie doprowadził ją do upadku. Ta zmiana to nic innego jak próba ratowania tego co jeszcze pozostało. Trzeba przyznać, że Walter junior na zarządzaniu takiej firmy się po prostu nie znał i sytuacja najzwyczajniej w świecie go przerosła. Może nie miałoby to miejsca gdyby TVN był oparty na polskim kapitale. Cóż wypada życzyć nowemu szefowi powodzenia, bo konkurencja będzie dobra zarówno dla Polsatu jaki TVN.
 0  
@Rzeźnik - masz racje. Z prezesa na wiceprezesa to nie awans. To akt rozpaczy, bo zarówno II jak i TVN i podmioty od TVN-u zależne, mają potworne długi, a banki zaczynają im się dobierać do skóry. To, w połączeniu z osłabieniem na rynku reklamy, spowodowało, że TVN stoi nad przepaścią. W tym momencie nawet to, że przychody były wyższe od prognoz nie ma znaczenia.

Do nboyów: czy o tym, że Polsat cofa się w rozwoju są stabilne finanse, wzrostowa tendencja liczby abonentów, dochód z jednego abonenta i to, że Cyfrowy z dużym sukcesem wszedł na GPW?

Szkoda słów.
 0  
38zl z abonenta smiechu warte Gembal @
 0  
Te @były ucz się nowego hymnu nowej ojczyzny TVN-u NIEMIECKIEJ TELEWIZJI
@omg znam ale nie trawie Niemców bo oni nigdy nie byli i nie będą nam życzliwi
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 13 sierpnia 2009 o 12:49:23 przez Yarek).
 0  
Sky Poland coś pięknego ale niestety nie realnego. Kiedys nSport i pare innych kanałów z N było nadawanych w Conaxie z Astry ! Jakiś test
 0  
@Gembal widze, że dotarłeś ze swoją ofensywą na wirtualnemedia !
@Yarek na satkurier
Oj co to będzie co to będzie niedługo polski internet bedzie zalany waszymi komentarzami jak kula zmieska muzłumanami ISLAM=sic!
 0  
W kryzysie jest tak, że większy połyka mniejszego.
Abonenci N już drżą,podwyżka abonentu się zbliża.
 0  
czy widzial ktos [email protected]?
 0  
[email protected] ,[email protected] pracuja na zamowienie CP maja 0.25zl za post opluwajacy TVN i ITI
 0