Łukasz Szewczyk14.08.2009 (14:24)18 komentarzy

Nowości na start Disney XD w Polsce

W sobotę, 19 września 2009 roku, na polskim rynku telewizyjnym zadebiutuje nowy kanał telewizyjny Disney XD, który zastąpi Jetix. W pierwszym dniu nadawania stacja przygotowała specjalną ofertę filmową. Nie zabraknie także nowych seriali dla młodzieży.
Na pierwszy dzień swojej działalności - 19 września 2009 roku - kanał Disney XD przygotował niesamowity ciąg atrakcji, m.in. emisję filmu "Iniemamocni" oraz hitu produkcji Disneya - "Sky High". Ponadto stacja rozpocznie nadawanie premierowych odcinków seriali: "Fineasz i Ferb" - seria 2, "Amerykański smok Jake Long" – seria 2, "Nie ma to jak hotel" - seria 2 oraz "Dzieciak kontra Kot".
Nie zabraknie także nowych seriali:

"Aaron Stone" - Charlie Landers jest aktualnym mistrzem świata w najpopularniejszej grze sieciowej Hero Rising, w której walczy z przestępczością, jako wirtualny bohater - Aaron Stone. Gdy tajemniczy milioner wyjawia Charliemu, że Hero Rising jest tak naprawdę grą treningową dla prawdziwych tajnych agentów, chłopak zostaje wcielony do służb specjalnych, co na zawsze odmienia jego życie. Nowe odcinki w każdą sobotę i niedzielę o godz. 16.45.

"Zeke i Luther" - ten komediowy serial o przyjaźni dwóch nieco zwariowanych ale odważnych deskorolkowców pokazuje jak zmagają się oni z tą fascynującą sztuką (która jest jednocześnie ich główną formą transportu). Po drodze, w dosłowny i symboliczny sposób, przemierzają szlaki życia nastolatka poznając jego różne zakręty, zgrzyty, przeszkody, niespodzianki i nieuniknione zderzenia. Nowe odcinki w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10.45.

Kolejna nowa pozycja to "Filip z przyszłości". Podczas wakacyjnej podróży w czasie nastolatek Filip Diffy i jego pozornie zwykła rodzina z roku 2121 grzęzną w naszych czasach. W oczekiwaniu na naprawę maszyny czasu rodzina Diffy’s za wszelką cenę próbuje utrzymać w tajemnicy swoją tożsamość. Jednocześnie Filip i jego figlarna siostra Pim próbują przystosować się do życia w nowym domu.

"Iron Man - Obrońca Dobra" to serial akcji. Tony Stark, spadkobierca korporacji wartej miliardy dolarów, wiedzie życie pełne luksusu i ekstremalnych wrażeń. Ma dostęp do naukowych tajemnic i wyrafinowanych wynalazków. Jego życie zostaje jednak wywrócone do góry nogami, gdy w tragicznym wypadku traci ojca, a sam niemal ginie. Życie ratuje mu fenomenalna technologia, która jednak zmusza go do tego, by szukać równowagi między byciem super bohaterem a zwykłym nastolatkiem.

20 wrzesnia na antenie Disney XD zadebiutuje "Power Rangers - Furia Dżungli". Przez ponad tysiąc lat, zły duch Dai Shi uwięziony był i pilnowany przez sekretny Klan Kung Fu, Pai Zhuq - Zakon Szponu. Teraz zło wydostało się z pułapki. Trójka najlepszych wojowników Pai Zhug otrzymała specjalny dar stając się Power Rangers. Są jedyną nadzieją Ziemi na powstrzymanie armii złych duchów zwierząt przed przejęciem panowania nad światem.
Disney XD

Komentarze (1 - 10 z 18)

"Nie ma to jak hotel" to jest fajny serial oglądałem go na Jetixie ale chyba się juz skończył
 0  
Najlepsza w "Nie ma jak Hotel " i "Nie ma jak statek" Jest London Tipton :)
 0  
Czy ktos sie orientuje czy ten program dostepny jest w N ?
 0  
na razie nie jest dostępny nigdzie.
 0  
robert - to jest Jetix, tak jest w N tak samo jak w C+ i CP (po prostu zmienia nazwę)
A wiadomo już co z Jetix Play?
 0  
na razie nie ma. ma się on pojawić od 19 września zamiast jetix w każdej platformie cyfrowej i kablówkach jeżeli miały jetix
 0  
Iniemamocni tak jak na poczatek dal disney channel :D
 0  
jetix play zmieni sie w KIKA
od 10 pazdziernika 2009
 0  
robert - pomyśl trochę... przecież jest napisane, że kanał zastąpi Jetix 19 września
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 14 sierpnia 2009 o 15:20:56 przez Ama18).
 0  
Skad wiadomo, ze Jetix Play zamieni sie w KIKA. Przeciez to niemiecka stacja od publicznych nadawców Niemczech.
 0