Łukasz Szewczyk17.08.2009 (17:17)1 komentarz

Zagraj.TV - nowy serwis Onet.pl z grami

W sieci pojawiła się już nowa mekka graczy internetowych. Pod adresem Zagraj.tv dostępna jest beta nowego serwisu z kilkoma tysiącami darmowych gier flash wzbogacona o funkcje społecznościowe.
Obecnie w serwisie Zagraj.TV agregowane są głównie gry dostępne na stronach zagranicznych. Wyświetlane są na oryginalnym serwerze, zaś w ramce znajdują się wszystkie funkcjonalności oferowane przez Zagraj.tv.
Serwis umożliwia wygodne dodawanie ulubionych gier z innych serwisów. Ambicją twórców serwisu, jest aby stał się on popularnym agregatorem i platformą oceny gier flash. Zgromadzone w serwisie gry można przeszukiwać według kilkunastu kategorii tematycznych, filtrów i tagów. Można też skorzystać z podpowiedzi wskazujących jakie gry są najpopularniejsze, jakie polecane przez serwisu zagraj.tv, oraz w jakie grają internauci w danej chwili.

- Pragniemy gromadzić wiedzę o hitowych grach flash w sieci i prezentować je wszystkim użytkownikom serwisu. Wierzymy, że dzięki Zagraj.tv damy wielu fanom gier flash w Polsce możliwość zagrania w gry, o których istnieniu nie mieli dotąd pojęcia – mówi Wojciech Głowacki, odpowiedzialny za powstanie Zagraj.tv.

Zagraj.tv udostępnia również mechanizmy społecznościowe, takie jak komentowanie poszczególnych gier, ocenianie w oparciu o różnorodne skale ocen, przesyłanie znajomym swoich ulubionych gier, czy dodawanie do serwisu propozycji kolejnych, znalezionych przez internautów w sieci. Twórcy serwisu liczą, że w ten sposób Zagraj.tv szybko się rozwinie a dzięki dodatkowym funkcjom dostępnym po zalogowaniu, zyska grono stałych użytkowników. Zagraj.tv oferuje zalogowanym użytkownikom np. możliwość dodania gier do zbioru ulubionych, czy też do indywidualnego skategoryzowania ich wg nastroju gracza.

Serwis został przygotowany przez Neuroadventures – wyspecjalizowany w innowacyjnych przedsięwzięciach internetowych dział utworzony w ramach Grupy Onet.pl.
Onet.pl

Komentarze (1 - 1 z 1)

Brawa dla największego i najlepszego portalu w tym kraju. Rozwijajcie się dalej
 0