Łukasz Szewczyk25.08.2009 (7:20)10 komentarzy

Koncert jesiennej ramówki w TVP1

Telewizyjna Jedynka z rozmachem wprowadzi widzów w jesienną ramówkę. W ostatnią niedzielę sierpnia 2009 roku stacja zaplanowała transmisję koncertu z udziałem gwiazd - "Jedynka, Gwiazdy i Ty".
W niedzielę (30 sierpnia 2009 roku) o godzinie 20.15 na antenie TVP1 rozpocznie się koncert Jedynka, Gwiazdy i Ty podczas którego TVP 1 zaprezentuje swoją jesienną ramówkę. Każdy program muzycznie zapowiedzą aktorzy występujący w Jedynkowych serialach oraz prezenterzy Jedynki prowadzący poszczególne pozycje antenowe.
Będą to zarówno tytuły dobrze już znane widzom i kontynuowane w nowej ramówce, jak też pozycje premierowe, które po raz pierwszy pojawią się w TVP 1 we wrześniu. W koncercie wezmą udział znani aktorzy - gwiazdy programowych hitów Jedynki oraz ulubione osobowości tej anteny.

Na scenie pojawią się m.in.: Izabela Trojanowska, Piotr Pręgowski, Kaja Paschalska, Małgorzata Teodorska, Włodzimierz Matuszak, Przemysław Sadowski, Maria Pakulnis, Joanna Brodzik, Anna Czartoryska, Paweł Deląg.
TVP

Komentarze (1 - 10 z 10)

Czyli nic ciekawego :((( te "gwiazdy" to nasza niestety 3 liga!!!
p.s.
Jaki kraj takie gwiazdy :p
 0  
TVP na siłe organizuje koncert w ostatniej chwili... Mogli pomyśleć o tym wcześniej i zorganizować konferencje z prawdziwego zdarzenia tj. TVN. Polsat też nie przygotował żadnego eventu i lepiej na tym wyjdzie niż TVP. Śpiewający aktorzy telenoweli-tasiemców - no rzeczywiście - szaleństwo:] Lepiej niech zainwestują te pieniądze w jakąś porządną produkcję, a nie na takie pierdy.
 0  
koncerty buhaha widzę po gwiazdach że do kituuu
 0  
Żal mi Joanny Brodzik, że też musi tam występować.
 0  
Podobny koncert będzie w TVP2 w niedziele 30 sierpnia o 21:15 będzie on nazywał się "Kocham cię Dwójko" - tytuł nawiązuje do quizu "Kocham cię Polsko".
 1  
Dobry towar nie potrzebuje reklamy bo sam z siebie jest reklamą a lipę trzeba ładnie opakować, może znajdą się jelenie i "TO" kupią
 0  
Kiedy wreszcie przestaniecie nazywać ,, GWIAZDAMI ,, tych prowincjonalnych aktorzynów i odpustowych śpiewaków .
Gwiazdami można tytułować aktorów z prawdziwego zdarzenia , utalentowanych , coś sobą prezentujących , a nie w/w nieudacznicy .
 0  
achaaaa... to na takie bzdety jest kasa, a na "Telewizję Objazdową" Wiernikowskiej już nie... To może niech z publicznej TV zrobią już lepiej TV market i nowy hit "Gwiazdy srają na komodzie"... Żenada...
 0  
Bede ogladać. Fajne osoby. Może w koncu usłyszymy jakiś nowy utwór w wykonaniu pani Kai Paschalskiej o której ostatnio było naprawde cicho.
 0  
Jakby co to tu można znaleźć informacje o koncercie robionym przez TVP2 : http://www.telemagazyn.pl/program/3494962201.html
 1