Łukasz Szewczyk26.08.2009 (7:30)14 komentarzy

Polsat: Sportowy hit roku - Polish Boxing Night

Już wiadomo: głośny pojedynek bokserki Tomasz Adamek – Andrzej Gołota odbędzie się w październiku 2009 roku. Będzie to największe sportowe wydarzenie w polskim boksie, które ma zapoczątkować cykl Polish Boxing Night. Transmisja w Polsacie.
Podczas wtorkowej konferencji prasowej poinformowano, że wielka gala bokserska na której swoje rękawice skrzyżują Tomasz Adamek i Andrzej Gołota odbędzie się 24 października 2009 roku w łódzkiej Arenie. Organizatorem gali jest Telewizja Polsat , która na swoich sportowych antenach przeprowadzi transmisję.
Jednak tego dnia fani polskiego boksu mogą liczyć na wiele emocji. Przed walką wieczoru na ring wejdą między innymi: Dawid Kostecki, Grzegorz Soszyński, Łukasz Janik, Mateusz Masternak, Wojciech Bartnik czy Krzysztof Cieślak.

Organizacja gali bokserskiej przez Polsat nie jest zaskoczeniem. Stacja od dawna na swoich antenach transmituje pojedynki bokserskie ( w tym popularne gale HBO czy Showtime). Pojedynek Adamek-Gołota bez wątpienia będzie nie tylko ważnym wydarzeniem sportowym, ale także telewizyjnym hitem sportowym.

Szef redakcji sportowej w Polsacie w rozmowie z Dziennikiem  zapewnia, że to nie jedyny pomysł ogólnopolskiego nadawcy na polski boks. Zdradza, że w blasku tego wydarzenia Polsat chce wystartować z Polish Boxing Night.
Polsat Sport/Dziennik

Komentarze (1 - 10 z 14)

Polsat Boxing Night - powiedział prezes Błaszczyk.
 0  
oby tylko Andrew wygrał tę walkę. To będziemy mieć rewanż i więcej emocji. A jak przegra to chyba definytywnie skończy z boksem. No i, zeby tylko konruzja mu się nie odnowiła.
 0  
Ciekawe czy pełną transmisje na żywo puszczą na Polsacie Sport HD ? Pewnie nie, bo lepiej pokazać w HD nudną siatkówkę z dalekiego kraju (tak jak miało to miejsce podczas ostatniego wyścigu F1)...
 0  
Andrew come on!
 0  
@bajlamoreno - akurat wszystkie gale organizowane przez Polsat są transmitowane również w Polsacie Sport HD. Chyba, że go nie masz to skąd możesz wiedzieć
 0  
@bajlamoreno - a co do F1 to nie ma większego znaczenia czy jest to w Polsacie sport extra czy HD, bo i tak F1 to tylko upscaling
 0  
Przecież to zwykła kradzież pomysłu, ba, nawet logo, które już funkcjonuje pod nazwą Wojak Boxing Night.
 0  
mysle tak sobie kiedy i w ktorym momencie Golota ucieknie z ringu bo przeciez z tego jest znany po prostu swiatowiec
 0  
"FELEK" pewnie i upscaling do HD, ale i tak wygląda lepiej niż w SD. W tej niby w wersji HD F1 bez problemu można doczytać się wyników, co w wersji SD jest dość trudne.
 0  
Stawiam na Adamka bo ma lepszą psychikę i jest szybszy. Andrew kilka razy pokazal jak przegrywać i teraz może być podobnie. Świetnie, że polsat zorganizował taka walkę. Fajnie żeby leciała w nowym kanale polsatu HD.
 0