Łukasz Szewczyk05.09.2009 (16:01)188 komentarzy

N: Kolekcja nSeriale z polskimi premierami

Kilka dni temu kolekcja VOD nScreen dostępna w ramach telewizji "n" zmieniła nazwę na nSeriale. Operator zapowiada, że w najbliższych miesiącach abonenci usługi mogą liczyć na kilka premier polskich i światowych hitów.
1 września 2009 roku w nSerialach zadebiutował nowy serial medyczny "Siostra Jackie" z gwiazdą "Rodziny Soprano" - Edie Falco - w roli Jackie Peyton, uzależnionej od środków przeciwbólowych pielęgniarki, która niezwykła wiedzę medyczną i poświęcenie dla pacjentów łączy z bezwzględnością i raczej luźnym traktowaniem zasad etyki. Swoją światową premierę serial miał 8 czerwca 2009 roku. I już zdążył zdobyć sobie rzeszę fanów. Dobre wyniki oglądalności sprawiły, że prace nad drugą serią rozpoczęto jeszcze przed zakończeniem emisji serii pierwszej.
W kolekcji nSeriale nie zabraknie również rodzimych produkcji. Już 9 września - a więc równocześnie z telewizyjną premierą - udostępnione zostaną dwa pierwsze odcinki nowego polskiego serialu "Naznaczony". Jeden z popularniejszych polskich aktorów - Piotr Adamczyk – wciela się tam w rolę Tadeusza Krala, skromnego nauczyciela matematyki, który stawić nagle musi czoło błędom popełnionym w przeszłości oraz rozwiązać sprawę tajemniczego nieznajomego, który wydaje się być autentycznym wcieleniem zła. Kolejne odcinki "Naznaczonego" w kolekcji nSeriale udostępniane będą na tydzień przed swoją telewizyjną emisją, będą więc miały status premiery światowej.

Podobnie będzie w przypadku najnowszego, czwartego, sezonu popularnego serialu "Teraz albo nigdy!" z udziałem m.in. Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Mateusza Damięckiego. Dalszy ciąg historii grupy przyjaciół będzie można oglądać już od 6 września

W kolejnych miesiącach w kolekcji nScreen pojawią się takie hity jak najnowsze odcinki takich hitów jak "Desperate Housewives", "Dexter", "Californication", "Heroes" czy "Lost".

Kolekcja nSeriale jest jedną z trzech kolekcji wypożyczalni filmów VOD dostępnych w telewizji nowej generacji n. Kolekcja ta – poświęcona w całości produkcjom serialowym – jest dostępna na zasadzie comiesięcznego abonamentu doliczanego do rachunku. W jego ramach klient otrzymuje nieograniczony dostęp do całej zawartości kolekcji, w której jednorazowo znaleźć można kilkanaście odcinków najnowszych sezonów seriali. Kolekcja aktualizowana jest co tydzień a jeden odcinek jest w niej dostępny średnio przez trzy tygodnie.

Komentarze (1 - 10 z 188)

Jak na mój gust to wszystko można zamknąć w jednym słowie ,, SZAJS DO POTĘGI ENTEJ ,,.
Żadne rewelacje , a o mnogości pozycji już nie wspomnę .
 0  
nseriale to chyba jedna z bardziej popularniejszych opcji :) uwielbiam ją :)
 0  
jak dla mnie jest to suluga w 100% idealna....
same nowosci w swietnej jakosci,bez reklam;)
a CP ...no coz kapa;)
 0  
Po pierwsze: oferta bardzo słaba, mało nowości
Po drugie: cena za wypożyczenie kosmiczna
Po trzecie: lepiej iść do kina
Po czwarte: wole Cyfrowy Polsat
 0  
A w n juz można oglądac Skazanego na śmierc sezon IV pierwszy odcinek
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 5 września 2009 o 16:53:28 przez misiek00).
 0  
W necie jest o wiele szybciej i za darmo.
Po co płacić?
 0  
belost - na tak, lepiej kraść, pewnie CP też masz nielegalnie, bo po co płacić.
 0  
Myszo, a oglądasz z Maksiem cyfrowy polsat ?
 0  
Tomas
dzisiaj o godz. 16:50
77.253.74.---
Po pierwsze: oferta bardzo słaba, mało nowości-nie umie czytac

Po drugie: cena za wypożyczenie kosmiczna-30 zeta miesiecznie

Po trzecie: lepiej iść do kina-ktorego w zyciu nie widzial

Po czwarte: wole Cyfrowy Polszajs-dobra odpowiedz
 0  
@belost w necie wszystkie filmy które lecą na C+ też są w necie o wiele wcześniej i to w dobrym HD...
Po co płacić ?
 0