Łukasz Szewczyk17.01.2006 (20:11)brak komentarzy

Ostrzejszy "VIP" w TV4

Od nowego roku "VIP", program podsumowujący najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia ze świata show-biznesu, na antenie TV4 pojawia się o nowej godzinie, w nowej oprawie i w "ostrzjeszej" formie.
-Ostrzejszej, bo bezlitośnie wytykającej wszelkie absurdy życia kulturalno-rozrywkowego, piętnującej wszelkie przejawy miernoty twórczej - mówią twórcy programu. -Ostrze naszej krytyki wymierzamy w tych twórców, którzy rozbawili nas swą groteskowością, zaskoczyli brakiem pokory i zarozumialstwem, wreszcie znudzili powtarzalnością pomysłów. Nie znaczy to oczywiście, że wyłącznie krytykujemy czy piętnujemy. Z absolutnie nieskrępowanym entuzjazmem promujemy wszelkie twórcze inicjatywy, godne uwagi wydarzenia kulturalne i towarzyskie. Chwalimy te projekty, które inspirują, dają do myślenia, pobudzają wyobraźnię i poszerzają horyzonty - dodają.
"VIP" prezentuje pozytywne i negatywne przejawy życia kulturalno-rozrywkowego, ale czasem zachowuje po prostu neutralność - pozostawiając widzom ocenę zjawisk i twórców, którzy dobrze rokują, ale muszą jeszcze przekonać do siebie odbiorców.

Program z założenia stosuje subiektywną selekcję wydarzeń, nie narzuca jednak "jedynie słusznych" opinii, przeciwnie - zachęca swych odbiorców do interaktywnej polemiki, z uwagą śledzi reakcje widzów na to co ich odpycha lub irytuje, ale także na to co zachwyca, ciekawi, intryguje czy wreszcie inspiruje.

"VIP" to program dla wszystkich, którzy interesują się szeroko pojętą kulturą i rozrywką. Widzowie otrzymują skondensowaną porcję informacji o tym, co nowego w świecie muzyki, filmu, mody i nie tylko. Ekipa programu pojawia się z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego - na premierach filmowych, planach teledysków, pokazach mody i wyjątkowych imprezach.

Program prowadzą na zmianę Zuzanna Falzmann, która jest jednocześnie wydawcą "VIP-a", oraz Ewa Olbrychska. Za redakcję programu odpowiedzialne są Zuzanna Falzmann i Anna Wasiewicz.
TV4
brak