Łukasz Szewczyk15.09.2009 (10:09)8 komentarzy

Enter - komputerowe pismo społecznościowe

W środę (16 września 2009 roku) na rynek powraca miesięcznik komputerowy Enter. Tym razem pismo będzie miało charakter społecznościowy - autorami tekstów będą czytelnicy polecający programy komputerowe. Wydawcą pisma jest Hubert Burda Media.
Miesięcznik Enter to jedno z pierwszych w Polsce „pism społecznościowych”. Wzorem przeżywających obecnie boom internetowych serwisów społecznościowych, to czytelnicy tworzą jego treść – dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi osobami. Autor każdej opublikowanej w miesięczniku Enter rekomendacji otrzymuje 50 zł. Co więcej, przy opisie programów publikowane są zdjęcia czytelników, którzy dane programy polecają. Zdjęcie czytelnika, który nadeśle najciekawszą rekomendację, umieszczane jest na okładce.
Pierwszy numer miesięcznika Enter

Wydawnictwo Hubert Burda Media - wydawca miesięcznika Enter – posiada doświadczenie w publikowaniu pism przygotowywanych przez czytelników, jak i pism komputerowych. Wydaje m.in. największe w Polsce „pismo społecznościowe” poświęcone tematyce kulinarnej – Przyślij przepis, najdłużej ukazujący się w Polsce miesięcznik poświęcony nowoczesnej technice - Chip.

Pierwszy numer nowego miesięcznika „Enter – najlepsze programy” będzie dostępny w sprzedaży od 16 września 2009 roku (środa) wraz z płytą DVD.
Hubert Burda Media

Komentarze (1 - 8 z 8)

Co za dno. Lepiej było nie wskrzeszać.
 0  
Świetne pismo zawsze z tego było może i teraz będzie ok.

A dno to wszelakie Play'e i bzdetne gazecidła dla fanbojów którzy kompa potrafią używać wyłącznie do grania...
 0  
to chyba jakaś makabra - Enter to było dobre czasopismo - to co widzę nie nie zachęca do kupowania
 0  
Entera przestałem kupować już parę lat temu jak raz za razem robili sobie podwyżki. A teraz widze że cena znowu będzie odzwierciedlać poziom czasopisma :P.
 0  
Słyszycie, redaktorzy Burdy? 50 PLN za tekst. Jak ten nowy Enter wypali, to będzie wesoło szefom wydawnictwa. Ale wam już mniej.
 0  
Miesięcznik ma już swoją stronę internetową, umożliwiającą zgłaszanie swoich propozycji programów, które zostaną omówione w kolejnych numerach.

http://www.enter.pl/
 0  
jak wyżej...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 15 września 2009 o 21:24:03 przez licjaa).
 0  
Bardzo dobra rzecz dla początkujących, a najciekawszy działem jest jak dla mnie ten poświęcony grom. Nie znalazłem działu o sprzęcie. Ci co znają na pamięć domyślny interfejs użytkownika systemów operacyjnych i oprogramowania, raczej nic nie znajdą w nim dla siebie. Życzę sukcesu.
 0