Łukasz Szewczyk22.09.2009 (11:15)13 komentarzy

Pedałuj.pl - nowy serwis społecznościowy

Mimo, że kalendarzowe lato dobiega końca, pogoda nadal sprzyja, dlatego warto wolną chwilę spędzać aktywnie najlepiej na świeżym powietrzu. Dla posiadaczy "dwóch kółek" uruchomiony nowy serwis społecznościowy - Pedałuj.pl.
Serwis Pedaluj.pl przeznaczony dla wszystkich wielbicieli rowerów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, lub po prostu szukają nowej przygody. Według twórców serwisu, ma to być miejsce, gdzie rowerzyści będą mogli wymieniać się wrażeniami ze swoich wypadów poza miasto.
Serwis pozwala w łatwy sposób rysować trasę wycieczki na mapie, a dzięki temu inni użytkownicy będą mogli z niej skorzystać. Do trasy użytkownik może dodawać ważne informacje, takie jak: ciekawe miejsca, piękne zabytki, czy miejsca gdzie można dokonać niezbędnych napraw i zaopatrzyć się w prowiant. Istnieje także możliwość dodawania filmów.

Strona główna serwisu Pedluj.pl

Pedałuj.pl daje okazję do dodawania nowych lub korzystania z ciekawych, autorskich tras innych użytkowników serwisu. Wszystkie informacje umieszczone przy opisie trasy to skarbnica turystycznej wiedzy, niezbędna przy planowaniu wycieczek. Co ciekawe - można dokładnie zapoznać się z profilem trasy, który wskaże nam wysokość n.p.m. w dowolnym miejscu trasy.

Serwis Pedałuj.pl aktualnie znajduje się w fazie beta i cały czas jest rozszerzany o nowe narzędzia.
Pedałuj.pl

Komentarze (1 - 10 z 13)

hehehehe
 0  
troszkę nazwa nietrafiona...
 0  
W Polsce niezbyt fajnie sie kojarzy, ale jeszcze kilka, ewentualnie kilkanascie lat i homo beda akceptowani. Wyginie zacofane pokolenie i bedzie spokoj. Przy okazji gratuluje autorom serwisu odwagi za uzycie takiej nazwy w Polsce.
 0  
Fakt nazwa odwazna :-)
 0  
Czy to lobby homoseksualne wpadło na nowy pomysł propagowania swych zboczeń ?? czy ktoś miał duże poczucie humoru ?? te serwis już na początku skazany jest na porażkę no chyba że się przebranżowi .
 0  
Sądziłem, że to będzie portal dla homoseksualistów, a tu niespodzianka.
 0  
NOP zapewne oprotestuje tą stronę i rozwiesi wszędzie swoje plakaty z zakazem pedałowania.
 0  
@Looser: Niech robi co chce, przecież to jego życie i on się może takim urodzić. Żebyś Ty wiedział ile takich osób jest w mediach, he...
Poza tym, tak dla Twojej wiadomości, człowieka nie da się przestawić, jak już to się taki rodzi i nic się na to nie poradzi, chociaż nie ma co radzić, bo według mnie to rzecz naturalna, a z naturą się nie walczy, bo i tak się przegra ;)
 0  
popieram SATManiak'a :)
wreszcie jakiś normalny nie zacofany głos ;)
 0  
A ja popieram tych dwoje kolegów nade mną:)
No nazwa nietrafiona ale...
 0