Łukasz Szewczyk22.09.2009 (13:00)8 komentarzy

Święto polskiego boksu w Polsacie (także w HD)

W sobotę (24 października 2009 roku) odbędzie się gala bokserka Polish Boxing Night. Walką wieczoru ma być pojedynek Adamka z Gołotą. Jednak widzowie mogą liczyć na walki innych, polskich bokserów m.in. Maćka Zegana.
Wielka gala bokserska, na której rękawice w "Polskiej Walce Stulecia" skrzyżują Tomasz Adamek i Andrzej Gołota odbędzie się 24 października w łódzkiej Arenie, obfitować będzie w kilka innych atrakcji, wśród których są pojedynki innych dobrze rokujących pięściarzy.
Oprócz walki wieczoru Andrzej Gołota - Tomasz Adamek (waga ciężka, 12 rund) organizatorzy poinformowali, ze zaplanowali także następujące pojedynki: Krzysztof Szot - Łukasz Maciec (waga lekkopółśrednia, 6 rund), Maciej Zegan - Krzysztof Cieślak (lekka, 10 rund), Wojciech Bartnik - Artur Szpilka (lekkociężka, 8 rund), Mateusz Masternak - Łukasz Janik (lekkociężka, 10 rund), Damian Jonak - Mariusz Cendrowski (średnia, 8 rund), Grzegorz Soszyński - Dawid Kostecki (półciężka, 12 rund).

Przypomnijmy, że organizatorem walki jest Telewizja Polsat , która na swoich sportowych antenach (także w Polsat Sport HD) będzie transmitowała galę w całości. w blasku tego wydarzenia Polsat chce wystartować z Polish Boxing Night, czyli cyklicznymi walkami pięściarskimi w Polsce.
Polsat Sport

Komentarze (1 - 8 z 8)

Obecnie to już nie Arena Łódź tylko Atlas Arena, miejmy nadzieję że z tej okazji w końcu ją otynkują jakimś Atlasowskim tynkiem.
 0  
A tak z innej beczki Skorumpowani w piatki po filmach po 2 odc. Troche mnie to zdziwiło takze to że Gotowe na wszystko są w sobote po JOŚ sadziłem ze oba będa w czwartki
 0  
i nie Polish Boxing Night tylko Polsat Boxing Night Szewczyk ty kretynie.
 0  
najslynniesjszy uciekinier wrzechczasow z ringu Golota smiechu warte
 0  
Może i gołota to cienias, ale Polacy lubią komedie
 0  
Ciekawa rywalizacja zwłaszcza, że są oni w różnych kategoriach wagowych. I wiadomo, kto organizuje takie imprezy - polsat. Mogą mieć w tym dniu rekordową oglądalność.
 0  
Za to właśnie lubię polsat, to co najlepsze właśnie w nim. Hmm ciekawe kto wygra?:)
 0  
a ty bys nie uciekl przecierz wiadomo ze tayson byl po narkotykach gdyby ta walka odbyla teraz to golota by go zbił po drugie jak golota to taki cienias to ciemu tyle razy walczył o mistrzostwo swiata
 0