Łukasz Szewczyk27.09.2009 (16:50)89 komentarzy

Co pokaże Polsat Film?

W przyszłym tygodniu (w piątek - 2 października 2009 roku) na polskim rynku telewizyjnym zadebiutuje nowy kanał filmowy - Polsat Film, kolejna już stacja tematyczne Grupy Polsat. Co pokaże nowy kanał TV?
Pojawienie się kanału Polsat Film wywołuje wiele emocji wśród internautów, którzy przy pierwszych informacjach dotyczących nowego kanału zastanawiali się jaką ofertę zaprezentuje nowa stacja. Nadawca opublikował już ramówkę na pierwsze dni swojego nadawania. Widzowie mogą liczyć na kino obyczajowe, przygodowe, sensacyjne, komedie, horroy oraz westerny.
Według ramówki filmy mają być emitowane od godziny 11 rano do około 1 w nocy. W nocy i rano będzie nadawany filmowy cykl "Zza kamery…". W ciągu pierwszych dni nadawania (2 i 3 października) Polsat Film pokaże takie filmy jak: "Ponad światem", "Mali bohaterowie 2", "Surfer z Nicei", "Mściciel z Laramie", "Anna", "Rycerz króla Artura", "Helikopter w ogniu", "Ghoulies 2", "Minkey detektyw", "Kaktus", "Miecz Aleksandra", "Globalna Herezja" oraz "Używane samochody".

Według wcześniejszych informacji Presserwisu, filmy w Polsat Film będą prezentowane w codziennych blokach tematycznych - "Intrygujący poniedziałek", "Wesoły wtorek", "Sensacyjna środa", "Romantyczny czwartek", "Gwiazdorski Piątek", "Sobotni Superhit" i "Klasyczna niedziela". Widzowie mogą liczyć także na magazyny filmowe, zabraknie seriali.

Stacja wzbogaci ofertę satelitarnej platformy Cyfrowy Polsat  (prawdopodobnie wzbogaci ofertę pakietu Familijnego), w przyszłości ma pojawić się także w sieciach kablowych.
Cyfrowy Polsat

Komentarze (1 - 10 z 89)

Cena pakietu pójdzie do góry ?
 0  
Ale kaszana. Same starocie które już widziałem.

Ile razy na Polsacie można puścić helikopter w ogniu?

Jestem ciekawy kiedy będzie można obejrzeć kevina?
 0  
Normalnie same nowości. a tak się nabijali z nFilmów
 0  
No i dobrze niektóre z tych starych filmów sa o niebo lepsze niz te które teraz produkuja.....
 0  
Oczywiście.......... także jestem za starym dobrym kinem... uwielbiam stare komedie i sensacje.
 0  
telesfora nie bedzie?
 0  
Za dużo jest tych kanałów. Przez to żaden z nich nie posiada rewelacyjnej ramówki, a to przez podział licencji. Kiedyś były dwa płatne: Canal+ i Filmnet i było dobrze - prawie zawsze jak włączyłem któryś z nich - miałem co oglądac.
Dzisiaj jest to mocno utrudnione chocby poprzez dostep - nie ma TVK lub platformy cyfrowej, która oferowałaby wszystkie kanały.

To samo się tyczy sportowych. Chcąc oglądac lige mistrzów, bundesligę, ligę angielską, piłkę siatkową, koszykówkę - musiałbym wykupic wszystkie 3 (Cyfra+, Cyfrowy Polsat, N) platformy cyfrowe.
 0  
@misiek00 oferta fatalna denne filmy klasy C w większości na POLSAT FILM, jedna porównywanie z nFilmem nie ma sensu gdyż Polsat Film nie jest kanałem prenium
 0  
@esf otóż to teraz to już kompletny syf, a co powstaje kolejny kanał to jeszcze gorzej. Powinni zlikwidować połowe.
 0  
Słabe to niestety jest. Już lepsze wydaje się Ale Kino! Tam przynajmniej można spotkać nowszą produkcję.
 0