Łukasz Szewczyk29.09.2009 (10:05)1 komentarz

Sunrise System stawia na rozwój

Początek września 2009 roku to kolejny, ważny moment w historii Sunrise System. Spółka specjalizująca się w skutecznej reklamie w wyszukiwarkach internetowych, poszerzając skalę działalności, uruchomiła właśnie Centrum Innowacyjno – Wdrożeniowe
W nowej inicjatywie Sunrise System znalazło się miejsce dla odpowiedzialnego za efektywną realizację podstawowych zadań firmy - Działu Produkcji oraz dla Działu Kreatywnego, którego zadaniem jest tworzenie konkurencyjnych elementów oferty handlowej. Centrum Innowacyjno - Wdrożeniowe odpowiada za wytyczanie nowych ścieżek rozwoju, testowanie innowacyjnych rozwiązań programistycznych i marketingowych, oraz ich wdrażanie.
W Sunrise System nie boimy się ambitnych wyzwań. Gdy z powodu kryzysu gospodarczego wszyscy wokół minimalizują bądź redukują koszty, my wytyczamy sobie ambitne cele. Stawiamy na rozwój, inwestujemy w innowacyjne technologie i powiększamy zespół specjalistów – tak inicjatywę firmy opisuje pełnomocnik zarządu ds. organizacji i rozwoju Maciej Włodarczak, kierujący pracą nowego centrum.

Docelowo w Centrum Innowacyjno – Wdrożeniowym pracować będzie ponad 40 osób: programistów, specjalistów ds. pozycjonowania, copywriterów i grafików. W niedalekiej przyszłości planowana jest rozbudowa istniejących już działów oraz utworzenie nowych struktur organizacyjnych w obrębie CIW Sunrise System. Główną siedzibą firmy nadal pozostaje ostatnie piętro najwyższego biurowca w Poznaniu – Andersia Tower.
Sunrise System

Komentarze (1 - 1 z 1)

Jest to najgorsza firma z jaką współpracowałam.
Począwszy od zerowych efektów ich pozycjonowania, skończywszy na bardzo nie miłej obsłudze.
Firma ta powinna uzyskać wyróżnienie jako najskuteczniejsi wyłudzacze pieniędzy . Przestrzegam !!!!
 0