Łukasz Szewczyk01.10.2009 (14:14)36

Ruszyła naziemna telewizja cyfrowa w Polsce (DVB-T)

Emitel, operator naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej, rozpoczął emisję pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Firma została wskazana przez nadawców komercyjnych jako operator techniczny przy wdrażaniu pierwszego multipleksu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 36)

jeszzcze tylko epg by sie przydało :) ale spokojnie to dopiero 1 dzień nadawania komercyjnego :)
 0  
A Wisła gdzie jest?
 0  
Dla mnie skandalem jest caly harmonogram- Slaskie jest na koncu, tak samo malopolskie. Sa w 3 etapie. SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!! w nos sobie wsadzcie ten dvbt!
 0  
@Eugeniusz, a powiedz gdzie ty mieszkasz??
Bo ja też odbieram ze Śremu i u mnie jakość sygnału jest dobra.
 0  
Tyle, że to działa już od ponad miesiąca :)

Od ponad miesiąca multipleksy eksperymentalne TVP mają już ostateczny skład. Dziwnym trafem ze wszystkich nadajników uruchamianych na tym etapie cyfryzacji TVP nadawała emisję eksperymentalną. Tak więc dzisiaj pod względem technicznym naprawdę nic się nie zmieniło.

Swoją drogą to ten oficjalny start opóźnił się o cały miesiąc :)
 0  
Błąd:
UKE poinformował, orezerwacji - brak spacji
 0  
@berdys
ja wiem ze krakow to ma byc pepkiem swiata, a slask to wogole ma zapedy na pograniczu nowego panstwa śluńskiego - takie eskalacyjne zapedy, ale tak samo jak białystok, krakusiki muszą czekać a flustracje proszę kierować do KRRiT i UKE a jak to nie wystarczy na boisko i pobiegać na świeżym powietrzu może pomoże ( wisła i cracovia ma stadiony jest gdzie)
 0  
W morde jeża w reszcie jest a to kiblarze a już miało nie być ale już ruszyło no i z góry. Ale ciekawe kiedy MUX-a 3 włącza bo tam miały być kanały tvp jakoś też 30 września.
 0  
"RUSZYLI" bo wystraszyli się mojego wnerwionego wczorajszego post,u - psiajuchy.Jak przeczytali o tym ,no wiecie - "wydobywczym" to dudki im[tym psiajuchom] się zatrzęsły ze strachu.
 0  
Nie ma się co cieszyć,całe to dzisiejsze niby oficjalne włączenie DVB T na znikomym zresztą terytorium kraju,jest robione jak by na wariackich papierach. I tak jesteśmy na szarym końcu Europy,nawet Białoruś nas wyprzedziła.Prawda jest taka,że w tym momencie to my powinniśmy juz byc na etapie końcowym wdrażania.Ale jak się okazuje w Polsce wciąż,za wszystkim muszą być kłopoty.
 0