Łukasz Szewczyk01.10.2009 (14:54)5 komentarzy

TV Puls: Nowe logo na ekranie, mniej Franciszkanów

Kolejne zmiany w TV Puls. Dariusz Dąbski objął 26 proc. udziałów TV Puls należących do Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (OO. Franciszkanie). Z kolei 2 października na antenie pojawi się także nowe logo.
- Realia rynkowe narzuciły nam oddzielenie misji od komercji. Zmiany w strukturze udziałów są efektem realizacji długoterminowej strategii dalszego rozwoju stacji oraz krokiem w kierunku całkowitego oddzielenia działalności misyjnej od komercyjnej. Natomiast Telewizja Puls będzie jak dotąd stacją zapewniającą dobrą rozrywkę całej rodzinie i jednocześnie telewizją szanującą wartości chrześcijańskie oraz godność człowieka - mówi Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.
Obecna struktura TV Puls wygląda następująco: 75 proc. Dariusz Dąbski, 25 proc. udziałów Prowincja Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (OO. Franciszkanie).

Od 2 października na ekranie Telewizji Puls pojawi się pełne logo "TV Puls" zamiast dotychczasowego "Puls". Zmiana logo jest wynikiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku stacji o uporządkowanie zapisów koncesyjnych przez KRRiT, w którym Telewizja Puls wnioskowała również o dodanie prefiksu TV przed nazwą Puls, tak aby nazwa programu przybrała brzmienie "TV Puls". KRRiT przychyliła się do wniosku TV Puls o uporządkowanie nazwy stacji na początku września.

- Czekaliśmy z wprowadzeniem pełnej nazwy stacji na ekran do czasu oficjalnego doręczenia decyzji. Rozszerzenie dotychczasowego logo o prefix "TV" jest częścią strategii budowania silnej świadomości marki wśród naszych widzów. Teraz logo "TV Puls" jednoznacznie kojarzy się z programem telewizyjnym, na czym nam zależało. Dzięki tej decyzji budowanie marki Telewizji Puls stanie się jeszcze bardziej efektywne - mówi Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu.
TV Puls

Komentarze (1 - 5 z 5)

ciągle zmieniają tą oprawę, a logo wydaje mi się niedopracowane to stare za czasów kryzysu stacji w pełni oddawało nazwę (ta pulsująca kropka)
TentMer (usunięte konto #10799) 1.10.2009 (15:45:35)
 1  
i niespodzianka na koniec: kanała będzie nadawał w 16:9 wybrane audycje !!!!
 1  
A o tym że PAN PREZES Z CAŁYM SZACUNKIEM DO JEGO OSOBY ZWALNIA OSTATNICH PRACOWNIKÓW Z DZIAŁU PRODUKCJI KTOREJ JUŻ NIE BEDZIE PISZE O WŁASNEJ TO TEGO PREZES NIE POWIE TV PULS BEZ JAKIEJ KOLWIEK WŁASNEJ PRODUKCJI NIE JEST TELEWIZJĄ TO JEST KWESTIA CZASU KIEDY ONA ALBO PADNIE ALBO ZOSTANIE ALBO JUZ JEST SPRZEDANA.
 0  
"A o tym że PAN PREZES Z CAŁYM SZACUNKIEM DO JEGO OSOBY ZWALNIA OSTATNICH PRACOWNIKÓW Z DZIAŁU PRODUKCJI KTOREJ JUŻ NIE BEDZIE PISZE O WŁASNEJ TO TEGO PREZES NIE POWIE TV PULS BEZ JAKIEJ KOLWIEK WŁASNEJ PRODUKCJI NIE JEST TELEWIZJĄ TO JEST KWESTIA CZASU KIEDY ONA ALBO PADNIE ALBO ZOSTANIE ALBO JUZ JEST SPRZEDANA."

Wybacz, ale co to za bełkot. Przypuszczam, że po polsku napisałeś(aś), ale nic z tego tekstu nie rozumiem.
 0  
Jedyna warta uwagi byłaby zmiana na 16:9! Nie ma? No to gońta sie!
@qwert Nie siej zamętu, proszę!
 0