Beata Ratuszniak05.10.2009 (11:12)brak komentarzy

Smava.pl wychodzi poza internet

Serwis pożyczek społecznościowych smava.pl podpisał umowę o współpracy z ogólnopolskim operatorem finansowym Euro Finanse. Pożyczki społecznościowe dostępne dotychczas tylko w Internecie, znajdą się w ofercie ponad 450 stacjonarnych doradców finansowych współpracujących z Euro Finanse na terenie całego kraju. To pierwsza tego typu kooperacja w Polsce, która sprawdziła się już w firmie smava na rynku niemieckim.
Celem naszej współpracy jest zaoferowanie produktów smavy osobom, które dotychczas w naturalny sposób pozbawione były tanich i szybkich pożyczek – komentuje Przemysław Mościcki, prezes zarządu smava Poland. – Dzięki rozbudowanej sieci doradców firmy Euro Finanse usługi smavy dostępne będą dla nowych klientów, którzy nie korzystali dotychczas z pożyczek internetowych – dodaje prezes smava.pl

Konsultanci Euro Finanse odpowiedzialni będą za obsługę klientów chcących zaciągnąć pożyczkę za pośrednictwem smava.pl. Współpraca ta ma zapewnić też szybszą weryfikację pożyczkobiorców - wystarczy sprawdzić dowód osobisty, a także przedstawić zaświadczenia o zarobkach.
Konsultanci pomogą również przy rejestracji w serwisie oraz stworzeniu pełnego projektu pożyczkowego, który wymaga podania kwoty pożyczki, przeznaczenia środków finansowych oraz proponowanego oprocentowania.