Beata Ratuszniak06.10.2009 (15:23)2 komentarze

Eska TV w ofercie Dialog Media

Muzyczny rogram Eska TV od dzisiaj można oglądać w Dialog Media - cyfrowej telewizji Telefonii Dialog. To pierwszy operator IPTV w Polsce, który emituje ten kanał.
Eska TV
Dzisiaj w ofercie telewizyjnej platformy Dialog pojawił się kanał Eska TV. Został włączony do podstawowego Pakietu Domowego, składającego się z 40 kanałów.
Transmisja sygnału telewizyjnego ze studia Eska TV we Wrocławiu będzie się odbywać za pomocą łączy światłowodowych o dużej przepustowości.

Obecnie w Eska TV można oglądać m.in. najnowsze klipy artystów znanych z anteny radiowej Eski, ekskluzywne wywiady, newsy z życia gwiazd show-biznesu i śledzić bieżące informacje o imprezach muzycznych.

Już dziś oferujemy naszym abonentom możliwość zamawiania kontentu na życzenie oraz udział w interaktywnych konkursach obsługiwanych pilotem – mówi Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii Dialog. – W przyszłości, dzięki technologii IPTV w DIALOGmedia, będziemy wykorzystywać światłowody pod oryginalne, innowacyjne usługi i funkcjonalności związane z emisją programu oraz wprowadzeniem elementów interaktywnych, udostępnianych wszystkim naszym klientom, jak np. tworzenie własnych playlist z ulubionych wideoklipów. Możliwości takich nie daje dzisiaj żadna platforma satelitarna.
Dialog

Komentarze (1 - 2 z 2)

Eska TV niekodowany, ale MPEG4 z satelity
 0  
p.Banasiak a coz nowym oprogramowaniem do STB. DZIADOSKA PLATFORMA. Brac Cyfre koszty mniejsze a Obraz SUPER. Wystarczy policzyc. Byle do kwietnia. i Bay Bay. Banasiak pochwal sie czy masz te dziadoska platforme w domu.
 0