Łukasz Szewczyk06.10.2009 (16:32)6 komentarzy

Startuje pasmo OTV na kanale ZigZap

Dzisiaj (we wtorek, 6 października 2009 roku) startuje nowe pasmo Jurka Owsiaka skierowane do młodzieży, które będzie częścią kanału ZigZap. Widzowie mogą liczyć na muzykę, ekstremalne sporty oraz mądre dyskusje.
Owsiak TV powraca na telewizyjne ekrany. Od teraz, dzięki współpracy z Canal+ Cyfrowy, pasmo OTV dotrze do większej liczby widzów dzięki kanałówi ZigZap (stacia dostepna jest w ofercie platformy Cyfra+ i w sieciach kablowych - dociera do 2,9 mln gospodarstw domowych).
- Rozpoczęcie współpracyz Canal+ traktuję jako ogromne wyzwanie i zupełnie nowy etap w mojej pracy producenta telewizyjnego. Nowy partner daje mi możliwość zaprezentowania tego, co dzieje się wokół Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, czyli ogromnej twórczej aktywności młodych Polaków, dużo szerszej liczbie widzów – mówił w czerwcu na konferencji prasowej Jurek Owsiak.

W ramach pasma Owsiak TV widzowie ZigZapa obejrzą następujące programy:

"Złoty Bączek - Gwiazdy"
Widzowie kanału ZigZap będą mieli okazję zarówno zajrzeć do garderoby gwiazd występujących na największym w Europie festiwalu, jakim jest Przystanek Woodstock, jak i spotkać się z artystami, biorącymi udział w najciekawszych wydarzeniach kulturalnych w Polsce.

"Złoty Bączek - Lista"
Cotygodniowe notowania przebojów Złotego Bączka w każdym premierowym programie.

"Owsiak Extreme"
Program realizowany przez samych uczestników sportów ekstremalnych, którzy w bardzo przekonujący sposób pokazują kulisy zmagań i same zawody sportowe. Owsiak Extreme adresowany jest do pasjonatów i ludzi kochających ryzyko.

"Ratujemy i uczymy ratować"
Jurek Owsiak pokazuje jak działa jeden z programów edukacyjnych Fundacji WOŚP, rozpoczęty w 2006 roku. Jego założeniem jest wyszkolenie wszystkich nauczycieli klas I-III z zakresu pierwszej pomocy, by mogli później przekazywać tę wiedzę swoim podopiecznym. Widzowie pasma OTV będą mogli zobaczyć także jak odbywają się szkolenia instruktorów oraz dowiedzieć się co na temat pierwszej pomocy wiedzą przypadkowo napotkani przez ekipę OTV warszawscy przechodnie.

"Kim jestem"
Sylwetki ludzi niebanalnych, którzy są wybitnymi twórcami, bądź mają nietypowe zainteresowania. Wśród nich znajdą się zarówno postaci znane z mediów (Lech Wałęsa, Leszek Balcerowicz, Jan Tomaszewski, Anna Dymna, Tomasz Lis, Leszek Możdżer), jak i osobowości znane jedynie w środowiskach niszowych (DJ Eprom, Jadwiga Możdżer, Larry Okey Ugwu, Michael Lang). Program zawiera także relację ze spotkań tych jakże wybitnych osobowości z woodstockową publicznością podczas Akademii Sztuk Przepięknych.

"Podróże Jurka Owsiaka"
Reportaże z rozmaitych wypraw Jurka Owsiaka, który stara się być w miejscach nieodwiedzanych przez kamery i opowiada o tym wszystkim, co Go spotyka jako przeciętnego globtrotera. Odwiedza wszystkie kontynenty - Australię, Afrykę, Azję, Amerykę Południową i Północną.

"Off Road"
Jedyny na rynku cykliczny program, relacjonujący w pełni off-roadowe zmagania - uczestniczymy we wszystkich rajdach, pokazuje niezwykłe maszyny i pozwala poznać prawdziwych pasjonatów off-roadowych rajdów, których jest w Polsce bardzo wielu. Ekipa OTV pokonuje najcięższe trasy po to, by w pełni ukazać widzom realia tego sportu.

"Pocztówka z podróży"
Najpiękniejsze zakątki świata, wzbogacone oryginalną charakterystyczną dla danego regionu muzyką.

"Muza z oklaskami"
Koncerty, zarejestrowane przez ekipę OTV. Stacja prezentuje tu zarówno muzykę woodstockową, koncerty z rozmaitych polskich festiwali, jak i te, które miały miejsce w największych klubach muzycznych w Warszawie m. in. w klubie Hard Rock Cafe i Stodoła.

Od 6 października 2009 roku programy OTV będą emitowane na antenie ZigZapa  od poniedziałku do piątku od godziny 19.30 do 21.00. Przypomnijmy, że do czerwca 2009 roku Owsiak TV (OTV) emitowany był jako osobny kanał na platformie telewizja "n".
WOŚP

Komentarze (1 - 6 z 6)

Coo???????????? 1,5 godziny OTV?????????? POJEBANI.....
 0  
Licz się ze słowami!!! 1,5 h to w sam raz na wypociny tego Pana :)
 0  
narazie starczy a jak widownia bedzie sie zwiekszac b to napewno bedzie to wiecej niz 1,5 a z drugiej strony ile powtoprek mozna ogladac
 0  
To ma być codziennie? A dla mnie za dużo było go w telewizji jak miał niecałą godzine raz w tygodniu na TVP2.
 0  
Panowie nie mojcie nic , tam jest wiecej reklam niz programu ;)
 0  
Szkoda że nie ma już tego kanału na platformie n.Polecam pasmo z koncertami-Świetne niezapomniane Woodstockowe koncerty-Dżem,Armia,Dezerter,Ksu i wiele wiele innych,z 15 Przystanków Woodstock
 0