Łukasz Szewczyk12.10.2009 (20:00)24

Walczą o darmową platformę TVP

Po ponad trzech tygodniach Telewizja Polska postanowiła zakodować dostęp do swojej satelitarnej platformy, która według zapowiedzi miała być bezpłatna. W Internecie zawrzało, internauci krytykują decyzję TVP. Pojawiają się także pierwsze petycje do zarządu telewizji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 24)

Ja swój głos oddałem i namawiam też na to innych. Jeśli to nie poskutkuje można urządzić demonstrację pod budynkiem tvp.
 0  
W Internecia (tutaj)-to tutaj jest Internet? WOW!
Oczywiście podpiszę się pod petycją.
 0  
i co myślicie, żę jakieś śmieszne petycje coś wam dadzą ?? Zacznijcie płacić abonament cwaniaczki (do tych co nie płacą a największy robią szum)
 0  
A mój sąsiad ma kablówkę za darmo bo sam się do niej podłączył, a telewizor też kradziony ale za to nie płaci abonamentu rtv
 0  
trelemorele - uwielbiam takich polaczków :D to po różancu cie tak naszło ?
 0  
Kolejny raz władze TVP udowadniają płacącym uczciwie abonament, że są FRAJERAMI !
 0  
Tym zasłanianiem się licencjami to się do reszty błaźnią. Dla widzów zagranicznych te programy po Polsku i filmy z pernamentnie wmiksowanym polskim lektorem są równie 'atrakcyjne' jak dla mnie programy po Chińsku. No chyba że członkowie p.o. zarządu i rady nadzorczej lubuja się w oglądaniu programów telewizyjnych w językach których nie znają i wydaje im się że cała ludzkość cierpi na ten rodzaj zboczenia...
Niech p.o. prezesa Szwedo przyzna wprost że wyznaje zasadę:
"By żyło sie lepiej Solorzowi i Walterowi, a jak !"
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 12 października 2009 o 20:55:09 przez Leszek1979).
 0  
wszystkie kanaly tvp powinny byc freeogolno dostepne .
 0  
Zgodnie z deklaracją na oficjalnej stronie TVP odbiór kanałów które zostały zakodowane jest już możliwy za pomocą dedykowanego odbiornika z kartą warunkowego dostępu... w platformie n. Czy mam rozumieć że TVP będzie zwracać różnice między ceną odpowiednich pakietów platformy n w których występują te kanały a kosztem podatku RTV ?
 0  
No i znaleźli sposób by 2 razy ściągać od nas abonament. Powinni jeszcze zakodować sygnał naziemnej i wtedy byłby raj na ziemi. Będą opłaty za dekoder, za telewizor i za przekaz satelitarny. I ludkowie 3 razy zapłacą za mozliwość oglądniecia "kitu na sobotę" - jakiegoś filmu z lat 80 - tych.
 0