Łukasz Szewczyk12.10.2009 (20:00)24

Walczą o darmową platformę TVP

Po ponad trzech tygodniach Telewizja Polska postanowiła zakodować dostęp do swojej satelitarnej platformy, która według zapowiedzi miała być bezpłatna. W Internecie zawrzało, internauci krytykują decyzję TVP. Pojawiają się także pierwsze petycje do zarządu telewizji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 24)

Również oddałem głos, i wstawię też news na swoim blogu
 0  
@place wiesz co wyzywaj innych ludzi gdzie indziej a nie tutaj. Dużo osób płaci i dużo osób ma problemy z odbiorem kanałów TVP w dobrej jakości. Zobacz jak to jest we Włoszech czy w Anglii rozwiązane, można zrobić to dobrze ? Można tylko trzeba chcieć a nowe władze TVP nie chcą !!!!!
 0  
z tego co się orientuje to w Wielkiej Brytanii abonament obowiązuje i jest opłacany przez obywateli nie kombinuje się tak jak u nas bo za to są stosowne kary i dlatego jest jak jest...z BBC można brać przykład jak robi się telewizje ale ona ma na to środki. Jednak można na to spojrzeć z drugiej strony, że gdyby Polacy opłacali ten znienawidzony abonament to i tak by to nie zdało egzaminu bo pieniądze zamiast na telewizje szły by gdzie indziej A gdzie to niech sobie każdy odpowie. Tak to się robi w Polsce. O Włoszech się nie wypowiadam bo nie wiem jaka tam jest sytuacja.
 0  
we Włoszech idzie na orgie Silvio Berlusconiego lat 73.
 0  
Trza ten burdel w PO zamknac na dobre. Tusk 'przeziebionemu nosowi' za gaz z naszych portfeli dal o $100 mln wiecej od innych panstw! Kto wie czemu? Tym samym powiekszyl dlug publiczny do 700 mld zl. Dzieki jego m.in. ropnym pluskom i ostatnim aferom bedziemy miec wegierski krach z 2002r. za kilka m-cy?
Kto glosowal na POpaprancow niech dorzuci sie do zalepienia dziury!
 0  
Ziuta, ty masz coś z głową? Nowe porządki to dzieło twoich kolegów z PiS wspomaganych desantem postkomunistów. Zagłosuj na nich w następnych wyborach a będzie jeszcze weselej.
 0  
Ziuta, ty masz coś z głową? Nowe porządki w TVP to dzieło twoich kolegów z PiS wspomaganych desantem postkomunistów. Zagłosuj na nich w następnych wyborach a będzie jeszcze weselej.
 0  
Szczerze to mam w nosie ich żałosną telewizję niech se robią co chcą tylko niech potem nie mówią, że nie ostrzegałem ;) Obudzicie się z ręką w nocniku i już nikt nigdy nie będzie was oglądał!
 0  
tak to jest jak PiS - SLD przejmuje władze w TVP :( !!!
 0  
@ ziuta na prezesa TVP i wszyscy wiwatujmy
,, Niech żyje ziuta ,,
,, Niech żyje ziuta ,,
,, Niech żyje ziuta ,, z rozumu własnego wyzuta .
Zastanów się co Ty piszesz , nie umiesz już samodzielnie myśleć , czy chcesz wegetować na bzdurach , które wygłasza PIS ???.
Myślenie nie boli --- spróbuj pomyśleć , choć raz .
 0