Łukasz Szewczyk18.10.2009 (16:00)10 komentarzy

Romance TV Polska w 2010 roku

Romance TV to nowy kanał telewizyjny, który w maszyn kraju zadebiutuje za kilka miesięcy, ale już prowadzi kampanię reklamową zapowiadającą start. Na razie filmy z oferty stacji można oglądać na antenie TVS. Co pokaże Romance TV Polska?
Romance TV HD
W połowie września 2009 roku telewizja TVS  wprowadziła do swojej ramówki nowy cykl filmowy, emitowany w soboty o godzinie 19.50, który jest zapowiedzią uruchomienia w Polsce nowej stacji filmowej - Romance TV Polska. Jednocześnie nadawca prowadzi kampanię telewizyjną, w której zapowiada start nowej stacji i zachęca widzów o kontakt ze swoimi operatorami telewizyjnymi w tej sprawie.
Na razie nadawca nie ujawnia oficjalnej daty startu. W materiałów prezentujących nowy kanał wynika, że Romance TV Polska ruszy w pierwszym kwartale 2010 roku. Obecnie prowadzone są pierwsze rozmowy z operatorami, kanał zostanie zaprezentowany także na zbliżającej się konferencji PIKE. Na co mogą liczyć widzowie?

Namiętna miłość, magiczna romantyka, paląca zazdrość i wzruszające pojednania - to główne tematy nowej stacji. Wśród czołowych pozycji programowych w Romance Polska znajdą się: kolekcja Rosamunde Pilcher, kolekcja Inga Lindstrom, kolekcja Barbary Wood, "Statek marzeń", "Klinika szwarcwaldzka", produkcje Hollywood, produkcje Bollywood, komedie romantyczne oraz popularne telenowele, m.in. "Julia - Drogi do szczęście", "Tessa - życie dla miłości" czy "Bianca - Drogi do szczęście".

Kanał kierowany jest przede wszystkim do kobiet powyżej 30 roku życia, od półtora roku nadaje w Niemczech. Oferta Romance TV Polska zostanie przygotowana przez wydzielony polski zespół w Warszawie, którym kieruje Krzysztof Mikulski - były dyrektor operacyjny, technologii oraz produkcji w MTV Polska oraz były dyrektor produkcji i programowy VIVA Polska.

Komentarze (1 - 10 z 10)

o tym już był artykuł, odgrzewane kotlety, jak zwykle. Gdy wprowadzą ten kanał, przyjdzie czas na ocenę.
 1  
a Moda na Sukces będzie lecieć od początku?
 1  
Moda na sukces to pikuś. Gorzej jak dadzą od pierwszego odcinka seriale tj. Dni naszego życia albo Żar Młodości. Nasze kobiety zaklepią sobie fotele i piloty na 40 lat :D
 1  
@Janusz: poco to czytasz kotlecie
 1  
@Brooke, miejmy nadzieję, że tak. Będę czekał z niecierpliwością na ponowną emisję Mody na sukces od początku.
 0  
w 'maszym' kraju (cokolwiek to znaczy) bedzie rzadzic moda na sukces i dynastia...
 0  
Bianca - droga do szczęscia. Było to już w Polsce.
 0  
Następny kicz i niewypał .
,, Romantica ,, na CP też jest kiczem , chyba nikt tego nie ogląda .
Mam CP już 3 lata , a jeszcze nie oglądałem tego kanału dłużej niż 10 min.
Zapchaj-dziura .
 0  
Chyba zwrócę się do KRRiTV o koncesję na kanał JaPierdzielę.TV. Będzie tam można zobaczyć różne face-palmy, do wyboru do koloru
 0  
napewno będzie w UPC Polska tez kanał
 0