Łukasz Szewczyk19.10.2009 (15:42)19 komentarzy

"Pamiętniki wampirów" - nowy serial w nFilm HD

W poniedziałek (2 listopada 2009 roku) telewizja nFilm wyemituje pierwszy odcinek serialu "Pamiętniki wampirów". Historia dwóch wampirów i pięknej Eleny zdobyła dużą popularność w Ameryce.
Akcja serialu "Pamiętniki wampirów" rozgrywa się w małym amerykańskim miasteczku Mystic Falls, gdzie Elena Gilbert (Nina Dobrev) stara się dojść do siebie po tragicznej śmierci swoich rodziców, pilnować swojego pakującego się w kłopoty brata, Jeremy’ego. (Steven R. McQueen) i prowadzić w miarę normalne życie uczennicy Mystic Fallus High School. To właśnie tam poznaje tajemniczego Stefana Salvatore (Paul Wesley) i niemal od razu odkrywa w nim bratnią duszę.
To czego Elena nie odkrywa to fakt, że Stefan jest wampirem, który tylko dzięki nieustającej walce ze sobą powstrzymuje się od picia ludzkiej krwi. Takich skrupułów nie ma jednak starszy brat Stefana, Damon (Ian Somehalder - "Lost", "Smalville"), który niespodziewanie pojawia się w Mystic Falls by rzucić wyzwanie swojemu bratu. Spokojne dotąd miasteczko staje się areną walki nie tylko o serce i dusze Eleny ale i o dusze wszystkich jego mieszkańców.

Na antenie nFilmHD serial nadawany będzie - w jakości HD i dźwiękiem 5.1 - w każdy poniedziałek około godziny 21:00 (od 2 listopada 2009 roku). Kroniki Wampirów to kolejny serial w ofercie nFilmHD, od początku października na jego antenie nadawany jest również kultowy serial "Siostra Jackie" z Edie Falco w roli głównej.
n

Komentarze (1 - 10 z 19)

oni tylko seriale mają.
 0  
na N film coraz lepsze lecą seriale , tylko tak dalej
 0  
mario202 widać, że ty nie masz n film HD to wiesz co Ci radzę? Sa dwa wyjścia": mieć ten kanał albo nie mieć i nie wypowiadać się na temat, o którym nie ma się pojęcia. Oczywiście brawa dla "n"
 0  
No wkońcu jakiś w miare serial na nFilmach.
Gratuluje tym bardziej że w miare szybko po premierze w USA. To sie chwali
 0  
3,5 mln w Stanach to nie jest duza ogladalnosc.
"Pamiętniki wampirów" to dno. Radze omijac szerokim lukiem.
 0  
Hahaha, userzy "N" wciskają się do każdego artykułu nie dotyczącego ich platformy i co teraz czytam?

prestige
dzisiaj o godz. 16:30
mario202 widać, że ty nie masz n film HD to wiesz co Ci radzę? Sa dwa wyjścia": mieć ten kanał albo nie mieć i nie wypowiadać się na temat, o którym nie ma się pojęcia. Oczywiście brawa dla "n"

Nie pamięta wół jak cielęciem był?
 0  
nfilm to najwieksza porażka n-ki .kanał badziewny i nawet za 9,90 sie nie opłaca brac
 0  
N film po mały mnie dołuje.. Ja chce filmy i to dobre na poziomie Canal+ 20zł (na razie promocja) to zbyt wiele ale nie ma wyjścia! Jak bym chciał seriale to bym sobie wykupił Nseriale a nie Nfilmy
 0  
Na c+ też lecą seriale. 3-5 tygodniowo ale są to seriale z najwyższej półki.
Bardzo dobry wybór dopasowany do charakteru stacji.
Więc nie nażekaj dziśiaj seriale są o niebo lepsze niż ta zgnilizna made in Holywood.
 0  
Od filmów jest C+ Film, a i oferta multipakietu jest zdecydowanie lepsza od całej nki i to mówie z doświadczenia. Nfilmy startowały spodziewałem, się, że narazie konkurować z C+ mogą ceną, bo jakością z pewnością nie. Oglądałem to przez miesiąc i stwierdziłem, że tylko kompletny frajer da sobie wcisnąć to coś za 10 zł miesięcznie.
 0