Łukasz Szewczyk25.11.2009 (8:30)6 komentarzy

"Mentalista II" premierowo w "n"

W czwartek (3 grudnia 2009 roku) abonenci satelitarnej telewizji „n” w ramach kolekcji VOD nSeriale jako pierwsi w Polsce będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek drugiego sezonu, serialu kryminalnego "Mentalista" (The Mentalist).
Tytułowy mentalista to Patrick Jane (w tej roli Simon Baker) - jeden z najcenniejszych pracowników Kalifornijskiego Biura Śledczego, mistrz dedukcji i spostrzegawczości. Jego zdolności przez wiele lat pozwalały mu na odgrywanie roli prawdziwego medium obdarzonego ponadnaturalnymi zdolnościami. W ciągu kilku lat Patrick stał się prawdziwą gwiazdą prasy, telewizji i radia…

W jednym z programów telewizyjnych Patrick wypowiada się na temat nieuchwytnego seryjnego zabójcy – „Red Johna”. Urażony do żywego morderca w okrutny sposób morduje jego żonę i córkę… Wstrząśnięty i załamany Patrick porzuca karierę medium i przyłącza się do prowadzącego sprawę zespołu agentów Kalifornijskiego Biura Śledczego prowadzonego przez piękną Teresę Lisbon (Robin Tunney).
Na początku drugiego sezonu sprawa Red Johna zostaje odebrana zespołowi Patricka i przydzielona innemu agentowi Kalifornijskiego Biura Śledczego - Samowi Bosco. Agent ten, nie dość, że nie pała do Patricka sympatią, to jeszcze jest jednym z niewielu ludzi całkowicie odpornych na jego sztuczki. Całkowicie odcięty od sprawy Red Johna Patrick usiłuje – nie przebierając w środkach - odzyskać kontrolę nad śledztwem…

Już od 3 grudnia nowy sezon serialu oglądać będą mogli abonenci telewizji "n"  w ramach kolecji VOD nSeriale (abonament miesięczny - 30 zł). Również w grudniu w kolekcji nSeriale będzie mieć miejsce polska premiera czwartego sezon kultowego serialu "Herosi" (Heroes).
Telewizja "n"

Komentarze (1 - 6 z 6)

oo jak fajnie :)
 0  
Czekalem na premiere w vod
 0  
Juz teraz mozna spokojnie ogladac całkiem nowiutki drugi sezon Mentalisty w N.Czyli długie wieczory nie beda juz takie długie.
 0  
Ja jestem wielkim fanem tego serialu i ciesze sie ze jest kolejny sezon na nserialach , bo przyznam ze po kilka razy jestem w stanie ogladac kazdy z odcinków.
 0  
Fajnie , to dla mnie zaraz po Lost kolejny udany serial .I ciesze sie ze znowu mozna go ogladac w N.
 0  
No nareszcie! W końcu ktoś pomyślał. To co ja zabieram się zaraz za oglądanie. Dziwię się, że tym serialem nie zainteresowali się jeszcze zwolennicy Dexa i CSI. A Nka po raz kolejny wyprzedza konkurencję.
 0