Łukasz Szewczyk26.11.2009 (14:09)28

Cyfrowy Polsat wprowadza nowe usługi

Już w przyszłym tygodniu satelitarna platforma cyfrowej telewizji Cyfrowy Polsat oficjalnie zaprezentuje dwie nowe usługi - Domową Wypożyczalnię Filmów oraz szybki Internet bezprzewodowy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 28 z 28)

Ale po co te kłótnie, Polsat obrasta w piórka, i nic nie daje ciekawego w promocji dla nowych (w tej chwili najgorsza promocja z platform TV) jedyna płatna tv za HD na rynku( to oczywiśćie Polsat), najdłuższe umowy, i najmniesza ilość kanałów co do ceny.
Tragedia dla tych co nie umieją liczyć
 0  
Wczoraj byłem w Auchanie Legnica i tam sa stoiska CP , N-ki i C+ .Zgadnijcie gdzie były kolejki po podpisanie nowej umowy ,w stoisku N-ki nawet nie było sprzedającego , było juz po 18 wiec moze poszedł juz do domu :)
 0  
przez 1 tydzien 20 moich kolegow kupilo cobie cp wszystkich na mowilem na cp
 0  
I się kłócą jakby byli pracownikami poszczególnych platform... Ludzie, czy jak dana platforma będzie miała mniej/więcej klientów to będziecie mieli z tego jakieś profity?
 0  
Przydałoby się też gdyby wprowadzili usługę multiroom. Orientuje się ktoś kiedy byłoby to najszybciej możliwe? Słyszałem coś, że mają wprowadzić nie wcześniej jak od nowego roku...
 0  
jakos troche do tylu, nie uwazacie? jakie sa przyczyny, ze dopiero teraz wprowadzili te usluge? juz od dluzszego czasu neo ma w swojej ofercie oraz możliwość zamówienia kanału Orange sport
 0  
wyrąbista stronka
 0  
emmmmmmmmmmmm...
 0