Łukasz Szewczyk28.11.2009 (18:32)19 komentarzy

Nowy show w TVN za rok

Jesienny okres telewizyjny dobiega końca - nadawcy szykują już niespodzianki dla widzów na kolejny rok. Telewizja TVN potwierdza, że pracuje nad polską wersją "America's Next Top Model".
O tym, że telewizja TVN  planuje stworzenie polskiej wersji popularnego w Stanach Zjednoczonych programu "America's Next Top Model" media informowały już kilka tygodni temu.
Według informacji portalu Plejada.pl, program na telewizyjnej antenie zadebiutuje dopiero za rok - jesienią 2010 roku. W odpowiednim czasie stacja będzie informować o szczegółach projektu i możliwości zgłaszania się uczestniczek.

Przypomnijmy, że wamerykańskiej wersji programu uczestniczki walczą o 100 tysięcy dolarów. Z programu na program uczą się pracy modelki - poruszania na wybiegu, zmieniają swój wizerunek, biorą także udział w pokazach mody i sesjach.

Szykuje się poważna walka o widza jesienią 2010 roku, bo w tym czasie telewizja Polsat rozważa także reaktywację popularnego show muzycznego "Idol".
Plejada.pl

Komentarze (1 - 10 z 19)

Oglądałem 2 odcinki amerykańskiej wersji na Foxlife. Format tego programu w ogóle mnie nie zainteresował. Może bardziej paniom się spodoba?
 0  
bo ty jestes Artur B. a nie np. Magda chyba ze interesujesz sie z jakigos wzgledu modelingiem, moda itd

America's Next Top Model powstalo chyba z 7 sezonow wiec napewno jest to program z sukcesem ale czy polska wersja bedzie fajna yyy
 0  
Ten program raczej w Polsce sie przyjmie bo beda go ogladaly same pryszczate nastolatki :/ aby sie pocieszyc oraz blachary. Ogladalnosc bedzie na poziomie 4-5 mln i znowu zrobia 10 edycji tego gowna :/
Niech zrobia Polska wersje American IDOL :P
 0  
Telewizja TVN potwierdza, że pracuje nad polską wersją "America's Next Top Model
Na miejscu TVN zawczasu poważnie przemyślałbym tę decyzję.
O ile z reguły chwalę TVN za mądre wybory, tak tym razem nie.
Nie wiem jak długa i duża kampania reklamowa musiałaby poprzedzić start owego programu, aby porwał on przed telewizory przynajmniej 1 mln widzów - choć nie wierzę, aby TVN nie liczył na zdecydowanie więcej - 2 mln jako "minimum minimorum".
Może przedwcześnie, ale oceniam, że na tym "w porywach" 1 milionie się skończy.
K l i n (usunięte konto #3093) 28.11.2009 (19:01:38)
 0  
Niech TVN pomysli nad X-Factory gdyz mogla by byc to ostra konkurencja dla reaktywowanego idol'a
 0  
A dlaczego nie polska edycja X-Factor?
 0  
Czyli pewnie You Can Dance będzie w środy wiosenne, a modelki w środy jesienne.
 0  
w stanach było nie 7, a 13 edycji!
Ja stawiam na 5 mln. oglądalności ;P
 0  
Przybedzie sporo panienek w stylu 173cm wzrostu, 48kg wagi, cera sino-trupio-blada z wycienczenia i niedozywienia. To juz lepiej jak by obrazki z Auschwitz Birkenau zaczeli pokazywac. Bylo by to samo.
 0  
Ten program może być fajny, ale z założenia nie będzie skierowany do tak szerokiego grona widzów, jak "Mam Talent!", tylko do zainteresowanych modą, a co za tym idzie, raczej nie będzie takim sukcesem, jak "MT!".
 0