Łukasz Szewczyk30.11.2009 (18:11)10 komentarzy

"Czysta krew II" w HBO: 63,4 tys. widzów

W sobotę (28 listopada 2009 roku) płatny kanał filmowy HBO Polska rozpoczął emisję premierowego, drugiego sezonu serialu "Czysta Krew". Pierwszy odcinek oglądało ponad 63 tys. widzów.
Pierwszy odcinek drugiej serii serialu "Czysta krew" w HBO Polska przed telewizyjne ekrany przyciągnął 63,425 tys. widzów, co dało stacji udziały w rynku na poziomie 0,56 proc. - wynika z danych AGB Nielsen. Premierowe odcinki emitowane są w soboty o godzinie 22.00 (od 28 listopada 2009 roku).
HBO PolskaGrupa 4+Grupa 16-49
"Czysta Krew"AMRSHR%AMRSHR%
Odcinek 1 - sezon II (28.11.2009)63 4250,56%45 8160,85%

"Czysta krew" - Premiera drugej serii w HBO

Jednak w porównaniu z premierą pierwszego odcinka poprzedniej serii jest to wynik o ponad 13 tys. widzów gorszy. Przypomnijmy, że pierwszy odcinek sezonu pierwszego w HBO Polska oglądało 77,122 tys. widzów.

Akcja serialu "Czysta krew" toczy się w niedalekiej przyszłości, kiedy po opracowaniu przez japońskich naukowców sposobu produkcji sztucznej krwi, wampiry wychodzą z ukrycia i stają się pełnoprawnymi członkami społeczeństwa. Budzi to jednak wiele niepokojów społecznych. Duży chaos wywołuje nagłe zniknięcie Godrica, jednego z najstarszych i najbardziej wpływowych wampirów.

Podejrzanymi o jego porwanie są przedstawiciele chrześcijańskiej organizacji Wspólnota Słońca, która jest wrogo nastawiona do wampirów. Eric, którego Godric jest twórcą, angażuje Sookie do pomocy. Jego zdaniem niezwykłe zdolności dziewczyny mogą być przydatne w odnalezieniu wampira. Współpraca ta jest również dla niego pretekstem do zbliżenia się do Sookie. Natomiast pod nieobecność dziewczyny w jej rodzinnym Bon Temps zaczynają dziać się dziwne rzeczy.


AMR - wielkość widowni danego programu (wyrażona jako liczba widzów); jest liczona na podstawie wszystkich minut programu
SHR % - udział w widowni telewizyjnej; określa jaka część osób, które w danym czasie oglądały telewizję było widzami danego programu
AGB Nielsen dla Media2.pl

Komentarze (1 - 10 z 10)

Mniej osób oglądało, bo go mniej reklamowano. Ale jest naprawdę wart obejrzenia!
 0  
w tym HBO to już totalnie nie ma co oglądać. Oferta filmowa w HBO od kilku lat jest mało interesująca, a utrzymywanie tego kanału premium dla 3-4 pozycji godnych uwagi w ciągu roku i opłata do abonamentu 25-30 zł więcej mija się z celem. Tak właśnie zrobiłem , i nie żałuję tej decyzji miałem ten pakiet przez 4 lata w Canal+. HBO strasznie spadło na psy. Pewnie zaraz się odezwą mądre głowy w obronie HBO , ale to jest moja opinia o tym kanale i tylko moja.
 0  
nie mogłam sie doczekać premiery w hbo i sciągłam sobie już cała 2 serie w wrzesniu :D teraz czekam na trzeci sezon
 0  
A żebyś wiedział, że się odezwą, bo większego bełkotu nie mogłeś napisać. Poprzyj to argumentami zamiast pisać lakonicznie "zeszło na psy". Jeśli nie widzisz tego co oferują w teraz, w grudniu bądź styczniu, to ja Ci mogę tylko współczuć. To, że film nie miałem premiery kinowej w Polsce nie oznacza jego dyskwalifikacji. Jeżeli patrzysz tylko na niedzielne premiery, to faktycznie masz ich cztery bądź pięć. Poza tymi "megapremierami" jest jeszcze poniedziałek, czwartek i piątek. Od czasu do czasu o 18.30 sobotnia premiera. Środa odpada, bo w te dni są powtórki z niedzieli. I tam są też premiery, choćby "Fighter-kochaj i walcz" czy komedia z 2008 r. "Króliczek".
 0  
Moody "Fighter-kochaj i walcz" czy jak piszesz "Króliczek" to kicha jakiej mało co było w tym roku w HBO ciekawego ,nic ,no może poza Potterem czy Skarby Narodów nie mają się czym pochwalić. To już o niebo lepiej spisał się nfilm HD pokazując najnowsze pozycje Bonda "Quantum of Solace" , "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" , "Gry wojenne: Kod Śmierci"'
, "Zabójca Znad Green River" , "Disco" , "Next" , "To Nie Jest Kraj Dla Starych Ludzi" , czy nawet "Iron Man" i co szczęka ci opadła wieśniaku, a nfilm jest na rynku dopiero od września. A HBO nie mogło pokazać tych filmów , otóż nie bo ITI było szybsze i jest lepsze, a HBO swoimi serialami typu Czysta Krew świata nie zwojuje, i nie patrzę tylko jak to napisałeś na soboty i niedzielę , tylko na całoroczny repertuar , i HBO wypada bardzo blado w stosunku do innych graczy na rynku , nawet Canal+ jest o niebo lepszy od twojego HBO, masz biedny polszmat syfrowy z dostępem do oferty HBO i nie masz pojęcia o tym co się dzieje na rynku.
 0  
Pustaku, Nka nie była szybsza. Chodzi o umowy z wytwórniami ! "Indiana Jones" jest z Paramountu, tak samo jak "Iron Man". Poza tym dlaczego zakładasz, że każdy oprócz ciebie ma CP ? Twój tok myślenia jest godny pożałowania. Jestem abonentem Nki i Cyfry i wiem jakie filmy są na wszystkich kanałach filmowych premium. Jeśli dla ciebie nie jest chałą "Kod śmierci", który miałem (nie)przyjemność obejrzeć już we wrześniu to gratuluję gustu. Poza tym dlaczego większość produkcji, które wypisałeś to wrześniowe premiery ? Pochwal się ramówką nfilmów na Święta ? "Lato muminków" i "Wyprawa na Księżyc" to dopiero hity. By the way, jeśli Trojan i Darces to jedna i ta sama osoba łatwo to sprawdzić, i wtedy żałosny przyjacielu wyciągniesz konsekwencje za notoryczne obrażanie i pomówienia.
 0  
serial naprawdę jest rewelacyjny w zasadzie to najlepszy jaki widziałam gorąco polecam wszystkim 2 sezon jest o niebo lepszy od pierwszego już go widziałam a teraz czekam na trzeci
 0  
a ja sadze ze wystarczy tylko pakiet HBO i canal+ oraz filmbox i nic wiecej nie potrzeba bo reszta kanalow prawie to ma same powtorki i glupie filmy jak kevin sam w domu czy szklana pulapka....
 0