Łukasz Szewczyk11.12.2009 (18:37)30 komentarzy

Problemy z dostępem do telewizji "n"

Piątek (11 grudnia 2009 roku) nie był szczęśliwym dniem dla abonentów telewizji "n", którzy od kilku godzin mogą napotkać na trudności z dostępem do niektórych kanałów telewizyjnych.
Od rana abonenci telewizji "n"  mogą mieć problemy z dostępem do pełnej oferty telewizyjnej - alarmuje serwis Alert24.pl. Problemy techniczne potwierdza biuro prasowe platformy oraz komunikat głosowy telefonicznego biura obsługi klienta.
Operator zapewnia, że dział techniczny pracuje nad rozwiązaniem przyczyn awarii. Problem powinien zostać rozwiązany w ciągu najbliższych kilku godzin. Przedstawiciele platformy zaznaczają jednak, że awaria nie ma skali ogólnopolskiej (nie sięga skali tzw. "czerwonego światła") - nastąpiły problemy natury technologicznej, związane z systemami IT.
Alert24.pl

Komentarze (1 - 10 z 30)

"...nastąpiły problemy natury technologicznej..." - to się nazywa "nowa generacja"... Ciekawe czy tam ktoś w ogóle za nią nadąża...
Oj, coś im ostatnio pod górkę idzie... Pozdr.
 0  
U mnie wszystko działa
 0  
@Misiek, przecież piszą, że "...awaria nie ma skali ogólnopolskiej (nie sięga skali "czerwonego światła")..." Pozdr.
 0  
Nie potrzebnie tam kur... dzwoniłem pozabierali mi kanały które wcześniej powinny zniknąć. Gdybym ja wiedział, że to usterka do tej chwili cieszyłbym się pełną ofertą, a tak przypomniałem im osobie. :-(
 0  
E tam. Czasami fajny jest taki bałagan, zwłaszcza jak miałem pewien pakiet premium za darmo przez trzy miesiące (bo nie wyłączyli) a ja przecież nie będę się upominał.
 0  
Każdemu może się zdarzyć... to tylko niedoskonała technologia robiona przez niedoskonałych ludzi
 0  
A kto zapłaci za moją rozmowę, bo zdezorientowany zadzwoniłem na info linię?
 0  
Buahahahahahaha. Telewizja Nowej Generacji. HAHAHA
 0  
U mnie wszystko ok ;)
 0  
W Cyfrowym Polsacie to nie do pomyślenia,bo mają dwa centra satelitarne.
 0