Łukasz Szewczyk15.12.2009 (18:21)1 komentarz

Serialowy styczeń w HBO Polska

Już w styczniu 2010 roku na antenę HBO wracają dwa popularne seriale. Stacja pokaże premierowe odcinki trzeciego sezonu serialu "Californication" oraz piątego sezonu "Trawki".
W trzecim sezonie serialu "Californication" Hank Moody musi zmierzyć się z nowym wyzwaniem, jakim jest pełnoetatowe rodzicielstwo. Kiedy Karen wyjeżdża do Nowego Jorku, Hank ma zająć się Beccą. Okazuje się, że życie pod jednym dachem z nastolatką jest trudniejsze niż mógł przypuszczać. Wiele zmienia się też w życiu zawodowym pisarza. Moody niespodziewanie dostaje propozycję pracy na uczelni. Czy uda mu się być przykładnym ojcem i profesjonalnym wykładowcą?

Serial budzi wiele kontrowersji z powodu odważnej fabuły, śmiałych scen erotycznych oraz bezpośredniego języka jego bohaterów. Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon otrzymały nominacje do Złotych Globów w dwóch prestiżowych kategoriach: najlepszy serial i najlepszy aktor. Za pierwszy sezon David Duchovny został już uhonorowany statuetką Złotego Globu. Premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu odbędzie się w piątek, 1 stycznia o godz. 22:00 w HBO.
W piątym sezonie "Trawki" Nancy Botwin zachodzi w ciążę z meksykańskim dilerem narkotykowym, Estebanem. Nowa sytuacja jest dla niej dużym zaskoczeniem i na początku nie wie, jak się w niej odnaleźć. Jak się szybko okazuje, ciąża w kontekście zatargów z narkotykowymi bossami, poniekąd ratuje jej życie.

Trawka jest serialem komediowym łączącym elementy czarnej komedii i dramatu. Została dobrze przyjęta zarówno przez widzów, jak i krytyków. Produkcja była wielokrotnie nominowana do nagród Emmy i Złotych Globów. Premiera pierwszego odcinka piątego sezonu odbędzie się w poniedziałek, 4 stycznia o godz. 20:30 w HBO Comedy.
HBO

Komentarze (1 - 1 z 1)

JA ogladam na zmiane albo HBO albo nFilm i musze przyznac ze zawsze jest cos ciekawego do obejrzenia.
 0