Łukasz Szewczyk19.12.2009 (14:30)15

DVB-T: TV Puls z kanałem dla dzieci?

Jest szansa, że polski rynek w najbliższym czasie powiększy się o nowy kanał telewizyjny z ofertą dla dzieci. Taką stację chce utworzyć TV Puls. Jest jeden warunek - szybka cyfryzacja Polski.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 15 z 15)

.
@Skromniś- mądrze piszesz, nic dodać nic ująć....
 0  
Planowali dwa kanały tematyczne i nici... teraz też im nie wypali. Tematyczne kanały na poziomie kreuje jedynie ITI. Chociaż TVN Meteo i Mango24 jest wg mnie zbędny. Płaci się za puszczane 24 godziny pogody lub telezakupy.
TentMer (usunięte konto #10799) 19.12.2009 (20:17:43)
 0  
Do wszystkich niezadowolonych. Czepiajcie się TVN-u i ich "super" programami.Puls jest stacją lepszą od tych innych szmatławców. Ot choćby taki kanał jak turbo - pornus czy religia - to dopiero jest dno. Wolę sto razy oglądać filmy [choćby stare] rodzinne niż te śmieci.Jeszcze TVN-y każą sobie płacić. Nie bez znaczenia jest to,że kanał[y] Pulsu jest bezpłatny.Jak to dawniej mawiali? Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.Jak by ktoś jeszcze nie załapał to przypominam,że żyjemy w DEMOKRACJI Każdy ma wolny wybór - może oglądać co chce.Takie jego prawo. Z tego wniosek ,że nie ma o co kruszyć kopii.
 0  
@Skromnis: dobrze ktos napisac, chciec to sobie mozna; generalnie TV Puls nie jest telewizja publiczna, bo nikt z nas za to nie placi! Po drugie TVN i Polsat tez sa w analogu za darmo :)) - ja ogladam tylko grubo przebrane produkcje tvnu (polsatu w ogole) i stwierdzenie generalnie, ze to dno jest oznaka ignorancji dla masy ludzi, ktorzy tworzy format/program tv (dla tych co wiedza ile kosztuje taka produkcja zaangazowania).

@lambada: kto Ci kaze placic za TVN - glowny kanal, z w miare atrakcyjna oferta jest Z A - D A R M O - jesli masz kilkadziesiac mln miesiecznie na prowadzenie stacji, otworz swoja i dam wszyskim darmozjadom, ktorzy wszystko chca miec za darmo nie dajac nic w zamian.
 0  
Obiecanki cacanki TV Puls ;)

Jak zwykle kupa planów, zero wykonania.
 0