Łukasz Szewczyk05.01.2010 (12:56)2 komentarze

"Mogło być gorzej" w HBO Comedy

Kanał HBO Comedy rozpocznie emisję nowego serialu komediowego "Mogło być gorzej" (Eastbound and Down). Jego bohaterem jest Kenny Powers – baseballista, który czasy świetności ma już za sobą.
Kenny Powers w wieku dziewiętnastu lat miał u swych stóp cały świat. Sławę, pieniądze, kontrakty reklamowe oraz wszystko czego można sobie zamarzyć. Dobra passa nie mogła jednak trwać wiecznie. Nadszedł moment, kiedy Kenny stracił formę i wielbicieli. Szybko został wykluczony z gry, której reguły wcześniej niejednokrotnie naginał. Mężczyzna wierzy jednak, że może powrócić do życiowej formy. Wprowadza się do domu swojego brata Dustina. Zatrudnia się również jako nauczyciel WF-u w swoim dawnym liceum. Chce tam przeczekać gorszy okres. Liczy, że znowu dostanie ofertę pracy w amerykańskiej lidze baseballowej.
Pierwszy sezon serialu "Mogło być gorzej" został dobrze przyjęty nie tylko przez widzów w Stanach Zjednoczonych, ale również przez krytyków.  Magazyn Entertainment Weekly uznał produkcję za serial o przegranym, który odniesie wielki sukces.

Odtwórcą głównej roli w serialu jest Danny McBride (Boski chillout, Jaja w tropikach). Partnerują mu John Hawkes (Policjanci z Miami, serial HBO Deadwood), Jennifer Irwin (Powtórka z rozrywki), Steve Little (Brzydka prawda), Katy Mixon (Stan gry), Andrew Daly (Semi-Pro: drużyna marzeń) oraz Ben Best (Supersamiec).

Premiera sześcioodcinkowego serialu "Mogło być gorzej" odbędzie się w niedzielę, 24 stycznia o godz. 22:00 w HBO Comedy. Powtórki będą emitowane w środy po północy również na antenie stacji.
HBO

Komentarze (1 - 2 z 2)

powtórki w środy po północy - "nie mogło być gorzej"
 0  
niezly serial
 0