Beata Ratuszniak14.01.2010 (16:14)13 komentarzy

NKtalk od dzisiaj działa dla wszystkich

Komunikator NKtalk został uruchomiony dzisiaj dla wszystkich. Tym razem Nasza-Klasa przyjęła inną strategię edukowania użytkowników i o nowej funkcji informowała stopniowo. Powstał również film instruktażowy, który ma ułatwić korzystanie z NKtalka.
Jeszcze w ubiegłym roku NKtalk był testowany przez wybraną grupę użytkowników serwisu, następnie nowy komunikator dostępny był jedynie przez zaproszenie. Obecnie jednak już każdy użytkownik Naszej-Klasy może używać NKtalka i rozmawiać ze znajomymi.
Czym jest NKtalk? To komunikator działający na Naszej-Klasie, funkcjonalnością podobny do czata na Facebooku. Przewidywano, że NKtalk ma być ogromną konkurencją dla Gadu-Gadu, jednak komunikator Naszej-Klasy jest dużo uboższy. Nie da się w nim np. słuchać radia, nie powstała także wersja desktopowa aplikacji.

Każdy użytkownik NKtalk widzi na dole strony pasek z komunikatorem, z którego może wyodrębnić listę kontaktów oraz okno rozmowy. Dostępne jest także archiwum rozmów i to bez względu na to, na jakim komputerze prowadziliśmy czat.

Komentarze (1 - 10 z 13)

jak to badziewie wyłączyć ?
NK spada na psy ......
 0  
i znow kopiowanie facebooka ;) dobrze, ze coraz wiecej osob sie przekonuje do FB ;)
 0  
popieram i pytam jak to wyłączyć ????????????
 0  
NK dziwny to portal. Moim zdaniem wklejanie fotek i pokazywanie się znajomym przez portal NK świadczy o niedowartościowaniu. To oczywiście moja opinia. Mam wielu znajomych,znajomych na żywo,a NK to jakaś parodia,200,300 znajomych,a o wiekszosci nic i tak nie wiemy,śmiech na sali.Pozdro dla wszystkich :)
 0  
Ja to Gówn* wyłączyłem. Wystarczy wejść w edytuj profil prywatność i na samym dole jest żeby to wyłączyć badziewie.
 1  
Ktoś:) : dzięki od razu lepiej i płynniej chodzi nk . Co to dziwnego portalu jestem tego samego zdania ale ja np mam zablokowana galerie , ukryte komentarze itp mam konto bo mam że tak powiem .
 0  
troche do pracy ich czeka to dopiero beto
 0  
ja już dawno usunąłem moje konto z tego śmiesznego portalu. żal...
 0  
I oto Nasza-Klasa znowu ściąga od Facebooka. Słyszałem, że w tym roku mają tam zostać uruchomione aplikacje. Za jakieś trzy lata Nasza-klasa to będzie polska wersja Facebooka. Dobrze, że chociaż starszy międzynarodowy kolega jest dla tych, którzy nie bawią się w Naszą-klasę.
 1  
Właśnie usunąłem swoje konto.
pozdrawiam wyzwolonych
 2