Łukasz Szewczyk18.01.2010 (11:47)1 komentarz

Książka Domagalik i Wiśniewskiego w Pani

Kierowany do kobiet magazyn Pani przygotował gratkę dla swoich czytelników - specjalną edycję książki dziennikarki Małgorzaty Domagalik oraz Janusza Wiśniewskiego.
Do lutowego wydania magazynu Pani(na rynku od czwartku 21 stycznia 2010 roku) dołączona zostanie pierwsza część książki Małgorzaty Domagalik i Janusza Wiśniewskiego "188 dni i nocy". Druga część pojawi się razem z wydaniem marcowym.
Specjalna edycja "188 dni i nocy" jest częścią kolekcji "Biblioteka Pani", w której ukazały się już m.in. książki Paola Coelho, Krystyny Jandy czy Janusza Wiśniewskiego.

"Małgorzata Domagalik i Janusz Leon Wiśniewski oddają w ręce czytelników fascynujący zapis mailowych rozmów. O wszystkim. On - czasem bywa prowokujący. Ona - często się z nim nie zgadza. Bo też piszą o rzeczach trudnych. Samotności, zdradzie, miłości. Przytaczają ciekawostki ze świata nauki i kultury, dzielą się spostrzeżeniami z przeczytanych książek, opowiadają o ludziach, którzy ich otaczają. Spierają się o feminizm, homoseksualizm i kult młodości. O Biblię i dziesięcioro przykazań. Obydwoje - wirtuozi pióra. Obydwoje prawdziwi, wyzuci z wszelkiej fikcji literackiej. Inteligentni, dojrzali, sławni i coraz bardziej sobie bliscy. Wiśniewski zabiera Domagalik do miejsc, które jej obiecał. Szczególnie do tych, do których mieli dotrzeć nocą. A my możemy dyskretnie im towarzyszyć. I chyba na tym polega fenomen tej korespondencji" - pisze o książce jej wydawca.

Lutowe wydanie Pani liczy 184 strony i ukazuje się w nakładzie 165 tysięcy egzemplarzy i cenie 9,90. Wydanie to będzie promowane w radiu i prasie.
Bauer

Komentarze (1 - 1 z 1)

p.DOMAGALIK świetnie prowadzi program w TVN 24 pt: " Ona i On" w soboty o 14.10 i powtórka w soboty o 18.10
 0