Łukasz Szewczyk21.01.2010 (11:57)3 komentarze

Powraca gala VIVA Comet 2010

VIVA Polska, najpopularniejsza telewizja muzyczna w Polsce, ponownie wręczy swoje nagrody muzyczne - VIVA Comet. Transmisja z gali na antenie stacji w lutym 2010 roku.
Trzecia edycja Viva Comet odbędzie się 25 lutego 2010 w Hali EXPO XXI w Warszawie. Podczas ceremonii nagrodzeni zostaną najlepsi artyści minionych kilkunastu miesięcy polskiej sceny muzycznej. Na żywo wystąpią najpopularniejsi wykonawcy. Nagrody wręczy plejada celebrytów polskiego show biznesu. Relacja na żywo w VIVA Polska  25 lutego o g. 20:00.
Już 25 stycznia wystartuje strona internetowa Viva Comet, gdzie widzowie będą mogli oddawać głosy na swoich ulubionych wykonawców. Wtedy też ogłoszone zostaną nominacje do nagród.

Viva Comet 2010 to pierwszy ze wspólnych projektów Miasta Stołecznego Warszawa i MTV Networks Polska. W ramach współpracy, w trakcie Viva Comet 2010 pojawią się nawiązania do twórczości Fryderyka Chopina, którego 200. rocznicę urodzin obchodzimy w tym roku. Specjalnie na potrzeby ceremonii, duet DJski Kalwi i Remi skomponuje oprawę muzyczną, w której wykorzystane zostaną fragmenty utworów kompozytora. Będzie ona również dostępna jako dzwonek na komórkę. Z kolei raperzy Sokół i Pono stworzą specjalny utwór, dedykowany Chopinowi, który wykonają premierowo podczas ceremonii.
VIVA Polska

Komentarze (1 - 3 z 3)

Bardzo się ciesze. Coraz wiecej w TV powinno być takich festiwali. lepsze to niż oglądanie cały czas tych samych teledysków w koło czy filmów.
 0  
Ja też się cieszę. Co prawda tematyka jakoś do mnie nie przemawia (Chopin w VIVIE?), ale bardzo lubię festiwale muzyczne. Szkoda, że "komety" nie są na miarę chociażby Sopotu czy Opola, ale zawsze coś.
 0  
Mam pytanie: Czy nadal motyw przewodni superbohaterów jest brany pod uwagę? Bo jakoś nie wyobrażam sobie połączenia Supermana z Chopinem.
 0