Łukasz Szewczyk22.01.2010 (8:39)8 komentarzy

Zmiany personalne w TVN

Tomasz Poźniak będzie odpowiedzialny za relacje inwestorskie i zarządzanie przepływem informacji pomiędzy Grupą TVN i uczestnikami rynku kapitałowego. Rzecznik prasowy Karol Smoląg został dyrektorem relacji zewnętrznych.
Tomasz Poźniak ma 34 lata. Od 2001 roku zatrudniony w Telekomunikacji Polskiej, przez ostatnie cztery lata pełnił funkcje menedżerskie w obszarze finansów, zarządzając programem inwestycyjnym Grupy TP, a następnie procesem budżetowania i raportowania zarządczego. Od końca roku 2007 kierował departamentem relacji inwestorskich Grupy TP. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Dotychczasowy Dyrektor Działu Korporacyjnego Grupy TVN - Karol Smoląg będzie odpowiadał za relacje zewnętrzne telewizji TVN, w tym za public affairs i CSR. Będzie też rzecznikiem prasowym telewizji TVN i Grupy TVN.

Anna Czerniejewska będzie odpowiedzialna za PR korporacyjny, w tym za PR zewnętrzny i komunikację wewnętrzną, a także za koordynację działań PR w Grupie TVN. Anna Czerniejewska była dotychczas PR managerem Grupy ITI, z którą związana jest od 10 lat.
TVN

Komentarze (1 - 8 z 8)

no to zaraz @arnie z zatorem płucnym coś tu bluzgnie
 0  
TVN i TVN 24 to stacje myślące trzeżwo z głową na karku - nie tak jak TVP
 0  
@ela - ile Ci płacą, że w każdym temacie odnośnie tvn-u, uprzedzasz @arniego i bronisz tej upadającej instytucji, jaką jest tvn i iti
 0  
No niegdysiejsza sekretarka starego pnie się w górę... Mąż może spokojnie przestać pracować w grafice...
 0  
bo arnie ma fobie na temat tvnu.
kazdy rydzykowy chwast ma fobie na temat tvnu
 0  
Dokałdnie , widac ze w TVN i TVN24 ciagle sie cos zmienia i dzieki temu my mamy naprawde co ogladac.
 0  
arnie ma kompleksy.
 0  
Tu wcale nie chodzi o PiS ani Rydzyka. To tylko kryptonim − kiedyś symbolem zła było ZChN, wcześniej Wałęsa. Tu chodzi właśnie o ową nienawiść Salonowego TVNowego towarzystwa, nienawiść, dla której akurat PiS jest w tej chwili symbolem i tarczą, ale w istocie skierowaną ku prostym Polakom. Wstrętnym, obskuranckim, wyznającym ciasny katolicyzm, nietolerancyjnym, antysemickim moherom.
Kocham pełną gebą inteligentów od Michnika, wściekłych na ten polski „gnój”, wściekły głownie za to, że, nie sposób zaprzeczyć, sam z tego gnoju jest ulepiony.
 0